Torku Jelifest

Asfaltı böyle ağlattılar

  • Giriş Tarihi: 4.05.2015 15:42
  • Güncelleme Tarihi: 15:42
Asfaltı böyle ağlattılar

Bursa'da bir araya gelen Doğan ve Şahin marka araç kullanıcıları drift yarışında kozlarını paylaştı. İzinsiz gerçekleşen gösterilerde pistte bulunan 2 kişinin ezilmekten son anda kurtulması dikkatlerden kaçmadı.

Gençler saatlerce asfalta lastik izi yapıp duman çıkardılar.

Bursa’da bir araya gelen Doğan ve Şahin marka araç kullanıcıları, tehlikeli drift gösteri düzenledi. Geçtiğimiz hafta içinde trafiğe kapalı bir alanda bir araya gelen modifiyeli araç sahipleri, izleyicilerin oluşturduğu halkanın ortasında hünerlerini sergiledi. Araçlarını yavaşça ısıtan sürücüler, daha sonra hızlanarak kendi eksenleri etrafında dönmeye çalıştı. İzleyenlerden bir kişinin kameraya çekerek sosyal paylaşım sitesine koyduğu görüntülerde, araçların arasındaki 2 kişinin ise ezilme tehlikesi atlatması dikkatlerden kaçmadı. Bir araç pistten çıkarken, bir raç da drift atamadı. Gençlerin tehlikeyi hiçe sayan pervasız hareketleri dikkat çekti.

Yapılan gösterilerin izinsiz yapılması ve yaşanacak bir kaza anında sağlık çalışanlarının alanda bulunmaması ise insan hayatının nasıl hiçe sayıldığını gözler önüne serdi.> Yeni Meram >Türkiye > Asfaltı böyle ağlattılar
HABER YORUMLARI