Torku Jelifest

Arslan ailesinin acı günü

  • Giriş Tarihi: 23.10.2020 15:45
  • Güncelleme Tarihi: 15:45
Arslan ailesinin acı günü

Arslan Oto sahiplerinden Bayram Arslan’ın kızı, Konya Yenigün Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Arslan ile Şükrü ve Hüseyin Arslan’ın yeğeni Ayşe Toydemir, hayata gözlerini yumdu.

39 yaşında ve 2 çocuk annesi olan Ayşe Toydemir, bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi görüyordu. Merhume Ayşe Toydemir, tedavi gördüğü hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Merhume Toydemir’in cenazesi Hacıveyis Camii’nde pandemi kuralları çerçevesinde kılınan cenaze namazının ardından sevenlerinin omuzlarında taşınarak dualar eşliğinde Üçler Mezarlığı’ndaki aile kabristanına defnedildi.

Arslan ve Toydemir ailelerini bu acı günlerinde Karatay Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Eğin, Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak, Konya GİAD Başkanı Gülvezir Korkmaz, merhumenin akrabaları, sevenleri ve yakınları yalnız bırakmadı. Bizlerde Yeni Meram Gazetesi olarak merhume Ayşe Toydemir’e yüce Allah’tan rahmet, Arslan ve Toydemir ailelerine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Hüseyin MENEKŞE


ETİKETLER

> Yeni Meram >Güncel > Arslan ailesinin acı günü
HABER YORUMLARI