Ruşeym Torku

Antalya Günleri

  • Giriş Tarihi: 5.01.2014 17:26
  • Güncelleme Tarihi: 22:51
Antalya Günleri

Yeşil-beyazlılarda kısa tatil bitti. Devre arası kamp çalışmaları bugün Antalya Kundu’daki Kremlin Otel’de başlıyor. Torku Konyaspor ilk hazırlık maçında ise önümüzdeki Perşembe günü Anadolu Selçukluspor ile karşılaşacak.

Why Note!?

TORKU Konyaspor’da, izin bitti. İkinci yarı hazırlıkları bugün Antalya’da başlayacak. Kampa, ara transferde takıma katılan iki yeni oyuncuda katılacak. Devre arası nedeniyle bir hafta izin verilen yeşil-beyazlı futbolcular bugün Antalya Kundu’da ki Kremlin Place Otel’de toplanacaklar. Konya’daki futbolcular sabah karayoluyla Antalya’ya giderken, Konya dışında ki futbolcularda bulundukları yerlerden Antalya’ya gelerek kampa katılacaklar. Torku Konyaspor’un Kremlin Place Otel’deki kampı 9 Ocak Perşembe günü Konya Anadolu Selçukluspor ile yapılacak hazırlık maçıyla tamamlanacak ve takım ikinci dönem hazırlıkları için Belek’teki Papilion Otel’e geçecek.

17 OCAK’TA sona erecek Belek Kampı’nda Erciyesspor ve Azerbaycan, Hollanda veya Ukrayna takımlarıyla üç hazırlık maçı daha yapılacak. Ardından futbolculara iki gün izin verilecek ve 27 Ocak Pazartesi günü oynanacak Fenerbahçe maçı hazırlıkları 20 Ocak’ta Konya’da başlayacak. Torku Konyaspor’da, kadro devre arası transferinden yararlanılarak iki yeni futbolcuyla güçlendirildi. İlk yarının bitimiyle birlikte anlaşma sağlanan Sırp stoper Vukoviç ve Cumartesi günü Konya’ya gelen ve dün sağlık kontrolünden geçirilerek sözleşme imzalanan Bate Borisov takımından Alexander Hleb bugün Antalya kampına katılarak çalışmalara başlayacak. Kamp döneminden eksiklik görülmesi halinde üçüncü bir transferin daha yapılabileceği öğrenildi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Antalya Günleri
HABER YORUMLARI