Ruşeym Torku

‘Annenize İyilik Hediye Edin’

  • Giriş Tarihi: 7.05.2013 15:13
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
‘Annenize İyilik Hediye Edin’

Kimse Yok Mu Derneği Konya Şube Müdürü Hasan Aşcı, ‘’12 Mayıs’a kadar Annenize iyilik dükkânından bir hediye seçin. Dükkanımız hizmetinizde’’ dedi.

Why Note!?

Kimse Yok Mu Derneği, hayatın en anlamlı varlığı anneye paha biçilmez bir hediye vermek isteyenler için www. iyilikhediyeet.com adresinde iyilik dükkânı açtı.

Kimse Yok Mu Derneği Konya Şubesi Müdürü Hasan Aşcı, konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklamasında şu sözlere yer verdi. “Yediden yetmişe herkesi annesine iyilik hediye etmeye çağıran Kimse Yok Mu, iyilik dükkânında birbirinden anlamlı dört hediye seçeneği sunuyor.

Bir damla suya bile ihtiyacı olan ülkelerde anneniz adına bir su kuyusu açtırabilir ya da Afrika’da gözleri katarakt yüzünden hayata kapanmış bir insanın ameliyat masraflarını karşılayabilirsiniz. Savaşlar ve doğal afetler nedeniyle milyonlarca çocuğun yetim kaldığı bu dünyada bir yetime sahip çıkabilir veya maddi imkânsızlıklar yüzünden eğitim alamayan bir çocuğun elinden tutabilirsiniz.

Dernek, anneniz adına sahip çıktığınız yetimin veya gözlerini açtırdığınız katarakt hastasının fotoğrafının bulunduğu orijinal teşekkür belgesini e- posta adresinize ve annenizin ikamet adresine gönderiyor. Eğer su kuyusu açtırırsanız teşekkür belgesinde kuyunun fotoğrafına yer veriliyor.

Anneler günü bağışlarınızı 12 Mayıs 2013 Pazar gününe kadar yapabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize iyilik hediye etmek istediğinizde www. iyilikhediyeet.com yıl boyunca ziyaret edebilirsiniz. Şimdi kalbinizde iyiliğe yer açıp tercihinizi yapma vakti.”dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > ‘Annenize İyilik Hediye Edin’
HABER YORUMLARI