kapat
Ruşeym Torku

Anneler Ve Çocukları Eğlendi

  • Giriş Tarihi: 13.05.2013 15:30
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
Anneler Ve Çocukları Eğlendi

Kulesite, ‘Alışveriş ve Eğlence Festivali’ kapsamında gerçekleştirdiği ‘Anneler Günü’ etkinliğiyle Konyalı anneler ve çocuklarına unutamayacakları bir haftasonu yaşattı.

11 – 12 Mayıs 2013 tarihlerinde Kulesite AVM etkinlik alanında düzenlenen ‘Puzzle Yarışması’nda çocuklarıyla birlikte yarışan anneler birbirinden güzel hediyelerin de sahibi oldu.

Gerçekleştirdiği etkinliklerle Konya’nın eğlence hayatına yeni renkler katan Kulesite, en değerli varlığımız olan annelerimizin ‘Anneler Günü’ için çok özel bir yarışma hazırladı. Kulesite’de devam eden ‘Alışveriş ve Eğlence Festivali’kapsamında, 11 – 12 Mayıs 2013 tarihlerinde düzenlenen ‘Puzzle Yarışması’ renkli görüntülere sahne oldu.

Kulesite etkinlik alanında gerçekleşen yarışmalarda çocuklarıyla ekipler oluşturarak birbirleriyle yarışan anneler verilen puzzle’ı en hızlı biçimde bitirerek o turun galibi olmaya çalıştı. 11 Mayıs Cumartesi ve 12 Mayıs Pazar günleri, 13.00 – 19.00 saatleri arasında 12’şer kez gerçekleştirilen yarışmaların birincileri, gün sonunda birbirleriyle yarışarak sürpriz hediyeler kazandı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Anneler Ve Çocukları Eğlendi
HABER YORUMLARI