Torku Jelifest

Anlaşma tamam! Konyaspor’un yeni hocası Bülent Korkmaz

  • Giriş Tarihi: 11.02.2020 16:12
  • Güncelleme Tarihi: 16:27
Anlaşma tamam! Konyaspor’un yeni hocası Bülent Korkmaz

Yeşil-beyazlı yöneticiler bugün Bülent Korkmaz ile Ankara’da bir araya gelirken, yapılan görüşmelerde anlaşma sağlandı. Korkmaz, yarın 1.5 sözleşmeyi imzalayacak ve öğleden sonraki idmana katılacak

Mutlu Akü

KONYASPOR yeni hocasını buldu. Yeşil-beyazlılar, ligin tecrübeli hocalarından Bülent Korkmaz ile anlaşma sağladı. Yeşil-beyazlı yöneticiler bugün Bülent Korkmaz ile Ankara’da bir araya gelirken, yapılan görüşmelerde anlaşma sağlandı. Korkmaz yarın 1.5 yıllık sözleşmeyi imzalayacak ve öğleden sonraki idmana katılacak.

Geçtiğimiz pazar günü Aykut Kocaman ile yolların ayrılmasından sonra takımı emanet edeceği ismi belirlemek için kollarını sıvayan yeşil-beyazlı yönetim hoca adayları arasında liste başında olan Ünal Karaman ile yaptığı görüşmede sonuç alamamıştı.

Yönetim bugün ise öğleden sonra Bülent Korkmaz ile bir araya geldi. Görüşme olumlu sonuçlanırken, yeşil-beyazlı takımın yeni teknik patronunun Bülent Korkmaz olduğu açıklandı.

Bülent Korkmaz’ın yarın Konya’ya gelerek resmi sözleşmeye imza atacağı ve takımla birlikte ilk idmanına çıkacağı öğrenildi. *HÜSEYİN TURGUT> Yeni Meram >Konya > Anlaşma tamam! Konyaspor’un yeni hocası Bülent Korkmaz
HABER YORUMLARI