Torku Jelifest

Anadolu’da Beklenen Karar

  • Giriş Tarihi: 13.06.2013 15:24
  • Güncelleme Tarihi: 1:13
Anadolu’da Beklenen Karar

Ligin sona ermesiyle sessizliğe bürünen Anadolu Selçukluspor’da gelecek konusunda yaşanan kaygı nedeniyle yöneticiler genel kurul kararı aldı. Kayacık Tesisleri’nde gerçekleştirilecek genel kurulun ilk oturumu 28 Haziran’da yapılacak.

SPOR Toto 2. Lig temsilcimiz Anadolu Selçukluspor’da günlerdir beklenen gelişme oldu ve yeşil-beyazlı yöneticiler, genel kurul kararı aldı. Ligin sona ermesiyle birlikte sessizliğe bürünen ve geleceği konusunda belirsizlik yaşayan yeşil-beyazlılarda, yönetim çareyi genel kurul kararı almakta buldu. Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre Anadolu Selçukluspor’un genel kurulu 28 Haziran Cuma günü saat 17.00’da Kayacık Tesisleri’nde yapılacak. Konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle.

“ANADOLU Selçuklusporumuz’da yönetim kurulumuzun almış olduğu karar gereği ‘Olağanüstü Genel Kurul Toplantımız’ 28.06.2013 Cuma Günü saat 17.00’da Anadolu Selçukluspor Kayacık Tesisleri Toplantı Salonu’nda yapılacaktır. Genel Kurul toplantısında çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 05.07.2013 Cuma günü aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır”.

BU gelişme üzerine spor kamuoyunda endişeli bir bekleyiş başlarken, genel kurulda yeni bir başkan adayının çıkmaması halinde Anadolu Selçukluspor’un kapısına kilit vurulması gündeme gelecek. Mevcut yönetimin gerekli desteği alamadığı için genel kurul kararı aldığı iddia edilirken, genel kurul tarihine kadar yaşanacak gelişmeler kulübün kaderini belirleyecek. Yeşil-beyazlılar ya yeni bir oluşumla yoluna devam edecek ya da ilgisizlikten kapısına kilit vurulacak.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Anadolu’da Beklenen Karar
HABER YORUMLARI