kapat
Ruşeym Torku

Anadolu start veriyor

  • Giriş Tarihi: 16.01.2013 10:31
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Anadolu start veriyor

İkinci etap kamp çalışmalarına bugün başlayacak yeşil-beyazlılarda, Side Kampı 25 Ocak’a kadar sürecek. Başkan Mehmet Günbaş Yeni Malatya maçıyla çıkışa gececeklerine inandığını söyledi.

SPOR Toto 2. Futbol Ligi Beyaz gurupta ligin ilk yarısını 17 Puanla 12. sırada tamamlayan Anadolu Selçukluspor 3-13 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirdiği birinci etap kamp çalışmalarının ardından üç günlük izine çıktı. Teknik Direktör Zafer Turan tarafından, Antalya Topkapı Otel’de Pazar sabahı yapılan antrenman ile tamamlanan 1. Etap kamp çalışmalarımızın ardından verilen izin sona eriyor. Bugün Antalya Side Emirhan Xanthe Otel’de toplanarak 10 gün sürecek ikinci etap kamp çalışmalarına başlayacak futbolcular ikinci yarının ilk haftasında deplasmanda oynayacağı Yeni Malatyaspor karşılaşmasının hazırlıklarını da burada sürdürecek.

ÖĞLEDEN sonra toplanmaya başlayacak futbolcular ilk antrenmanını da aynı gün yapacak. Anadolu Selçukluspor Spor Toto 2.lig Beyaz Grupta ikinci yarının ilk hafta maçında 27 Ocak Pazar günü deplasmanda Yeni Malatyaspor ile oynayacağı karşılaşma için 25 Ocak Cuma gününe kadar kamp yaptığı otelde hazırlıklarını sürdürecek. Yeşil-beyazlıların başkanı Mehmet Günbaş, ikinci yarıya en iyi şekilde hazırlandıklarını belirterek, “Hedefimiz ikinci yarının ilk maçıyla birlikte çıkışa geçip üst sıraları zorlayan bir takım olmak. Yeni teknik kadromuzla hedefimize ulaşacağımızı düşünüyorum” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Anadolu start veriyor
HABER YORUMLARI