Ruşeym Torku

Anadolu Başladı

  • Giriş Tarihi: 29.01.2013 23:29
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Anadolu Başladı

2.Lig temsilcimiz yeni sezon hazırlıklarına dün start verdi. Kayacık Tesisleri’nde biraraya gelen yeşil-beyazlılar sezonun ilk idmanını öğleden sonra gerçekleştirdi. Transferde son takviye defansa yapılacak.

Why Note!?

ANADOLU Selçukluspor uzun ve zorlu gececek yeni sezon maratonu öncesi çalışmalarına dün start verdi. Yeni sezonda farklı hedefleri kovalamak isteyen ve bu doğrultuda transferler yapan yeşil-beyazlılarda sezonun ilk çalışması ise dün gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Kayacık Tesislerinde toplanan yeşil-beyazlılar saat 17.00’da ilk idmanlarına çıktılar. Yönetminde yer aldığı ilk çalışma öncesi kurban kesilerek dua okundu. Teknik Patron Zafer Turan nezaretihde çalışmalarını günde çift idmanla sürdürecek olan ekibimiz ilk etapta genelde kondisyon artrıcı çalışmalara tabi tutulacak.

BU haftadan itibaren sağlık konrollerine de başlanacak ve futbolcular kademeli olarak sağlık taramasından geçirilecek. İlk etap hazırlıklarını Ramazan Bayramı’na kadar kendi tesislerinde sürdürecek ekibimizde futbolculara 27 Temmuz’da izin verilecek ve yeşil-beyazlılar bayramı ailelerinin yanında geçirecek. 2. etap kamp çalışmaları için bayram sonrasında Kızılcahamam’da yeniden toplanacak ekibimiz Patalya Otel’de kampa girecek. Kızılcahamam’da hazırlık maçlarına ağırlık verecek Anadolu Selçukluspor bölgede kamp yapan takımlarla karşılaşacak.

ÖTE yandan transfer çalışmalarını da büyük ölçüde tamamlayan ekibmizde gözler defansa yapılacak takviyeye çevrildi. Stoper mevkisi için arayışlarını sürdüren yeşil-beyazlılarda bu hafta sonuna kadar bu transferinde bitirilmesi bekleniyor. Dış transferde şuana kadar Manavgat Evrensekispor’dan Ali Temur, Torku Konyaspor’dan Ahmet Sabri Fener ve Göztepe’den Tunç Murat Behram’ı renklerine dahil eden yeşil-beyazlılar iç transferde de kadrosunu büyük ölçüde muhafaza etmişti. Konyaspor’un kampına katılan futbolcuların durumunun ise önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Anadolu Başladı
HABER YORUMLARI