Torku Jelifest

Altunyaldız ziyaretlerine devam ediyor

  • Giriş Tarihi: 25.10.2015 13:22
  • Güncelleme Tarihi: 13:22
Altunyaldız ziyaretlerine devam ediyor

AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, 1 Kasım seçimleri için tam bir gayret seferberliği gerektiğine işaret ederek, ekonominin ancak bu tarihten sonra önüne bakacağını söyledi.

Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Konyalı iş adamlarından Mehmet Aşçı’yı ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken, taraflar 1 Kasım seçimlerinin sadece ekonominin değil, tüm alanlarda ülke için çok önemli bir dönüm noktası olacağı noktasında görüş birliğine vardı. 7 Haziran sonrası yaşananların ülke için hiç de iyi sonuçlar doğurmadığını, çünkü bugüne gelene kadar 2013 tarihi ile başlayan bir dizi olayın son derece örgütlü ve uluslararası güç odaklarının planlı eylemleriyle gerçekleştiğine değinen Altunyaldız, 1 Kasım için tam bir gayret seferberliği gerektiğine işaret ederken, ekonominin ancak bu tarihten sonra önüne bakacağını ve ikinci nesil reformlar diyebileceğimiz bir dizi tedbir ve yeniliğin ekonomik alanda uygulanacağını belirtti.
Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, yeni Türkiye’nin ikinci yarısına her bakımdan hazır olduklarını, eskiye göre sosyal altyapımızın ve ekonomik süreçlerin çok olgunlaştığına dikkat çekerek 1 Kasım sonrası uygulanacak ekonomik düzenlemeler ve gelişmelerle ülkenin milli gelir düzeyinin 20-25 bin dolarlara çıkmasının asla zor olmayacağını belirtti.> Yeni Meram >Konya > Altunyaldız ziyaretlerine devam ediyor
HABER YORUMLARI