kapat
Ruşeym Torku

‘Allah Çalışanın Ve Üretenin Yanındadır’

  • Giriş Tarihi: 31.03.2014 18:32
  • Güncelleme Tarihi: 23:24
‘Allah Çalışanın Ve Üretenin Yanındadır’

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, 2014 yerel seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Baloğlu, partisinin Akşehir İlçe Teşkilatı’nda yaptığı konuşmada, seçim sonuçlarının açıklanmasıyla, tekrar zafere ulaştıklarını; seçimi, zorlu bir sürecin sonunda Akşehir’in kazandığını söyledi.

Seçim süresince birden çok rakipleri olduğunu aktaran Baloğlu, “Sandıkta da gördük, hepsi birleştiler ve AK Parti’yi adeta yıkmak için ellerinden gelen her türlü çabayı gösterdiler. Merkezleri Amerika’da olan bir grubun, buradaki temsilcileri de partilerden daha fazla AK Parti’nin mağlubiyeti için mücadele etti. Ama Allah her zaman büyüktür. Allah çalışanın, üretenin, sadece Allah rızası, memleket ve millet sevdası için çalışanların her zaman yanındadır” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs ise Akşehir’in, kazandığı bu zaferle çok daha güzel hizmetlere kavuşacağını belirterek, “Sayın Başbakanımızın bizlere gösterdiği yolda, bu davada kazanılmış çok önemli bir noktadayız. Çok daha güzel zaferlere imza atacağız. Herkes şunu çok iyi bilsin; bizim için bu zafer bir başlangıçtır” ifadelerini kullandı. Resmi olmayan sonuçlara göre belediye başkanlığını kazanan AK Parti Akşehir Belediye Başkan adayı Salih Akkaya da rakipleri çok olsa da dürüstçe çalışarak, istedikleri sonuca ulaştıklarını söyledi. Bundan sonraki dönemde önceliklerinin, 94 bin Akşehirlinin tamamına hizmet götürmek olduğunu dile getiren Akkaya, “Halka hizmet, hakka hizmettir” düsturu ile hareket eden insanların hep galip geldiğini vurguladı. Akkaya, seçim çalışmalarında kendisine destek veren parti teşkilatına teşekkür etti.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > ‘Allah Çalışanın Ve Üretenin Yanındadır’
HABER YORUMLARI