Torku Jelifest

Alişan, Çağla Şikel’e ’36 yaşında dulsun’ dedi fırçayı yedi!

  • Giriş Tarihi: 2.06.2015 11:37
  • Güncelleme Tarihi: 11:37
Alişan, Çağla Şikel’e ’36 yaşında dulsun’ dedi fırçayı yedi!

Her Şey Dahil programında Alişan ile Çağla Şikel arasında soğuk rüzgarlar esti.Alişan, Çağla Şikel'e ' 36 yaşında dulsun' dedi!

Show TV ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil programında Alişan ile Çağla Şikel arasında gergin anlar yaşandı. Alişan’ın Çağla Şikel’e söylediği sözler stüdyoda adeta soğuk rüzgarlar estirdi.

İkili arasındaki yaş muhabbettinin ardından Şikel, Alişan’ın ’37 yaşında iki çocuklu dul bir bayansın’ şeklindeki sözlerine karşılık ‘Neyse ne en azından iki çocuğum var. Sen?’ diye sordu.

‘Allah’ıma çok şükürler olsun ki benim nüfus kağıdımda ‘bekar’ yazıyor’ diyen Alişan’a Şikel, ‘Ne farkeder’ diye çıkıştı.

Bunun üzerine Alişan, ‘Seninkinde ‘dul’ yazıyor’ dedi.Alişan’ın bu sözü karşısında oldukça sinirlendiği görülen Çağla Şikel, ‘Bu konuyla ilgili espri yapman hiç hoş değil. Önce kendine bakacaksın sonra konuşacaksın. Benim burada asabımı bozmayacaksın, tepemenin tasını attırmayacaksın’ diyerek Alişan’a vurdu.> Yeni Meram >Magazin > Alişan, Çağla Şikel’e ’36 yaşında dulsun’ dedi fırçayı yedi!
HABER YORUMLARI