Torku Jelifest

Ali Koç noktayı koydu!Volkan’ın kadro dışı kalma nedeni belli oldu

  • Giriş Tarihi: 10.10.2018 16:42
  • Güncelleme Tarihi: 16:42
Ali Koç noktayı koydu!Volkan’ın kadro dışı kalma nedeni belli oldu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Volkan Demirel bana ve başkan vekiline saygısızlık yaptı. Kadro dışı kalmasının en önemli sebebi bu." dedi.

Mutlu Akü

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, “Volkan Demirel bana ve başkan vekiline saygısızlık yaptı. Kadro dışı kalmasının en önemli sebebi bu.” dedi.
Sarı-lacivertli takımda kötü gidişin ardından geçtiğimiz hafta kaptan Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ile Nabil Dirar kadro dışı bırakılırken, antrenörler Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı’yla yollar ayrılmıştı. Ali Koç, Başakşehir maçı öncesi konuyla ilgili kısa bir açıklama yaparken bu kararların perde arkasını hafta içinde duyuracağını açıklamıştı. Açıklamalarda bulunan Ali Koç, Volkan Demirel’in kadro dışı bırakılmasıyla ilgili şunları söyledi:

“BANA VE BAŞKAN VEKİLİNE SAYGISIZLIK YAPTI”
“Volkan, kendisinden beklediğimiz takım ruhunu yaratma görevini yerine getirmedi. Volkan Demirel, teknik direktör yardımcısının üzerine yürümüş. “Sen bana niye ters bakıyorsun” tartışması yaşanmış, sonra el sıkışmışlar. Sonra bir toplantı yaptık. Önce bana sonra da başkan vekiline saygısızlık yaptı. Sesini yükseltti. Detaylara girmeyeceğim.”> Yeni Meram >Spor > Ali Koç noktayı koydu!Volkan’ın kadro dışı kalma nedeni belli oldu
HABER YORUMLARI