Torku Jelifest

Akşeker, dünya markası olma hedefinde ilerliyor

  • Giriş Tarihi: 9.11.2020 14:05
  • Güncelleme Tarihi: 14:05
Akşeker, dünya markası olma hedefinde ilerliyor

Türkiye’nin önemli et entegre tesislerinden Akşeker Group’un 2. kuşak temsilcisi Muhammed Şeker, “Yenilikler, ar-ge çalışmalarımız ile dünya markası olma hedefindeyiz” dedi.

 

Akşeker Group adına yurt dışındaki tesislerde üretimin arttığını dile getiren Akşeker Group Yönetim Kurulu Üyesi ve şirketin 2. kuşak temsilcisi Muhammed Şeker, “Ürünlerimiz sadece bir bölgenin değil, Türkiye’nin Akşeker’idir. Bu ilkeyle hizmetlerimiz ülke sınırlarını aşıyor. Türkiye’nin lezzeti Akşeker’i dünyaya tanıtarak sofralara ulaştırıyoruz. Dünya çapında ihracat faaliyetlerimizi Amerika Birleşik Devletlerine, Batı Afrika’ya ve Uzak Doğu’ya ürünlerimizi göndermekteyiz” ifadelerini kullandı.

GÜVENLİ ÜRETİM

Muhammed Şeker, “Akşeker’in tüm işletmeleri olarak koronavirüs sürecinde almış olduğumuz tedbirler ve uyguladığımız hijyen koşulları doğrultusunda TSE COVİD- 19 Güvenli Üretim Belgemizi aldık. Güvenle üretilen tüm ürünlerimiz seçkin satış noktaları, mağaza ve marketlerde tüketicilerimiz ile buluşmaktadır. Ayrıca ürünlerimizi devamlı tüketen binlerce vatandaşımızın yanı sıra, sosyal medya hesaplarımızı da aktif bir şekilde kullanıyoruz. Yeni sofralara konuk oluyoruz. Akşekerkapında sosyal medya hesaplarımız ile aktif olarak insanlarımıza hizmet vermekteyiz’’ dedi.

TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDİYORUZ

Şeker,  merkezi Konya’da bulunan ve 1986 yılından günümüze faaliyetlerini sürdüren Akşeker Group’un uzmanlık alanları arasında büyükbaş ve küçükbaş etine dair her şey olduğunu belirterek, “Türkiye’yi temsil eden yerli bir markayız” diye konuştu.

E-TİCARET İLE MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEYE BAŞLADIK

Muhammed Şeker, www.aksekerkapinda.com adresi ile artık müşterilerimiz Türkiye’nin her yerinden lezzetlerimize ulaşabilir, güvenle alışveriş yapabilirler. Açılışa özel 100 ₺ üzerine %10 150 ₺ ve üzerine %15 indirim sağladık” dedi.
LEYLA ALEMDAR> Yeni Meram >Ekonomi > Akşeker, dünya markası olma hedefinde ilerliyor
HABER YORUMLARI