Ruşeym Torku

Akış’tan Teşekkür Ziyaretleri

  • Giriş Tarihi: 2.04.2014 13:27
  • Güncelleme Tarihi: 23:24
Akış’tan Teşekkür Ziyaretleri

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Akış, resmi olmayan sonuçlara göre Beyşehir Belediye Başkanı seçilen Murat Özaltun ve partililerle, Üzümlü ve Huğlu mahallelerine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Akış, Özaltun, AK Parti İlçe Başkanı Nafiz Huğlu ve beraberindekiler, iki mahallede de coşkuyla karşılandı.

Ziyarette yaptığı konuşmada, yerel seçimde kendilerine verilen destek için teşekkür eden Akış, AK Parti’nin bir kez daha Beyşehir’de birinci parti olarak, bayrağı tekrar en üst noktaya diktiğini söyledi.

Kendilerine verilen desteği asla unutmayacaklarını dile getiren Akış, “Huğlu ve Üzümlü, AK Partimizi bu seçimde sırtında taşımıştır. Bizler de Allah’ın izniyle tüm AK Parti ailesi olarak Huğlu ve Üzümlü’yü sırtımızda taşıyacağız” dedi.

Akış, Huğlu ve Üzümlü’nün hizmetin en güzelini hak ettiğini dile getirerek, şunları kaydetti:

“Biz de hizmetin en güzelini Allah’ın izniyle Huğlumuza, Üzümlümüze kazandıracağız. 30 Mart seçimlerinin hepimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. 30 Mart’ta milli irade hırsızlarına en güzel tokadı sandıkta vurduğunuz için tebrik ediyorum. İnşallah daha güzel, daha demokrat bir Türkiye; hiçbir ülkenin üzerinde ameliyat yapamadığı, başka ülkelerin burnunu sokamadığı, milletin kendisini yönettiği bir Türkiye bundan sonra yoluna devam edecektir.”

Özaltun ve Huğlu da mahalle sakinlerine, verdikleri destek için teşekkür etti.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Akış’tan Teşekkür Ziyaretleri
HABER YORUMLARI