Torku Jelifest

Akınsoft ailesi iftar yemeğinde buluştu

  • Giriş Tarihi: 17.06.2016 12:11
  • Güncelleme Tarihi: 12:11
Akınsoft ailesi iftar yemeğinde buluştu

Türkiye’de yüksek teknoloji alanında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ve sektörlere yönelik ürettiği çözüm önerileriyle alanında lider firma olan AKINSOFT, 21 yıldır düzenlediği gelenekselleşen iftar yemeğinde çalışanlar ve çözüm ortaklarıyla bir araya geldi.

16 Haziran 2016 tarihinde AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Bilgisayar Yüksek Mühendisi Dr. Özgür Akın’ın da katılımıyla gerçekleşen iftar yemeğinde AKINSOFT ailesi, Ramazan ayının huzur dolu atmosferini Cadde Meram Kafe ve Robotik Uygulama Merkezi’nde yaşadı.
İftardan önce AKINSOFT personeli, çözüm ortakları ve basın mensuplarına yönelik bir konuşma yapan Dr. Özgür Akın, Geleneksel 21. AKINSOFT İftar Yemeği’nde tüm AKINSOFT Ailesi ve basın mensuplarıyla buluşmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Yakın zamanda temelleri atılan Robot Fabrikası inşaatının hızla devam ettiğini ve 2016 son çeyreğinde tamamlanacağını aktaran Akın, 2023 yılında, Cumhuriyetin 100. yılında AKINSOFT’un 2023 vizyonları olan AKINSOFT Yüksek Teknoloji Üniversitesi ve Uzay Bilimler Araştırma Üssünün Konya’da kurulacağını ifade etti.
Yenilen yemeğin ardından AKINSOFT çalışanları ve misafirleri Hacivat ve Karagöz gösterisi ile eğlenceli saatler geçirdi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Konya > Akınsoft ailesi iftar yemeğinde buluştu
HABER YORUMLARI