Ruşeym Torku

AK Partililer Piknikte Buluştu

  • Giriş Tarihi: 24.06.2013 9:12
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
AK Partililer Piknikte Buluştu

AK Parti Konya İl Teşkilatı, partililer ve aileleri arasındaki kaynaşmanın arttırılması ve yoğun dönem öncesinde stres atmak için Meram Dere’de düzenlenen piknikte bir araya geldi .

Why Note!?

AK Parti Konya İl Teşkilatı, partililer ve aileleri arasındaki kaynaşmanın arttırılması amacıyla piknikte buluştu. 7’den 70’e parti mensubu ve ailelerinin katıldığı programda konuşan AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, büyük ve güzel bir aile olduklarını dile getirerek; “Son 200 yılın en yoğun sürecinden geçiyoruz ve daha önce olduğu gibi bu süreçte de ailelerimizin destek ve duaları ile başarılı olacağız” dedi.

SORGUN; “AİLELERİMİZİN DUA VE DESTEKLERİ İLE AYAKTAYIZ”

Pikniğe katılan partili ve ailelerine teşekkür eden AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, başarılarında ailelerin büyük payının olduğunu kaydetti. Sorgun; “Eğer bugün başarılıysak bunda ailelerimiz, çocuklarımız, anne ve babalarımızın büyük payı var. Milletimizin tarihinde son 200 yılın en önemli sürecinden geçiyoruz ve bunu tek başına yürütmemiz mümkün değil. Onun için her zaman olduğu gibi yine sizlerin destek ve dualarınıza ihtiyacımız var. Çünkü bizler ailelerimizin destek ve dualarıyla ayaktayız. Kale ya içten fethedilir ya da yıkılır. Dolayısıyla sizler arkamızda taş gibi durdukça kimse önümüze engel çıkaramaz. Yaratıcıyı, eşlerimizi, işimizi ve sosyal çevreyi ihmal edemeyiz. Bu dört unsurun dengesini sağladıkça başarılı olmamamız için de hiçbir sebep yok diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

GÜÇLÜ; “RUH ADALESİNİ DİRİ TUTMALIYIZ”

İl Teşkilatı ve aileleri ile bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ve böyle organizasyonların sürdürülmesi gerektiğinin altını çizen Tarım Eski Bakanı ve 23. Dönem AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Sami Güçlü ise bu tür programların aile bağlarının güçlendirilmesi bağlamında önemli olduğunu kaydetti. Sami Güçlü; “Yıllardır bu ülkeye hizmet etmenin mutluluğu ve gururunu yaşadım. Bu süreçte kendimi, ailemi ve çevremi çok ihmal ettim. Çünkü yıllarca hayatın sadece işten ibaret olmadığı, bunun yanı sıra annenin, babanın, çocukların, torunların, dede ve ninelerin de bu çerçeve içerisinde önemli yer tuttuğunun farkına varamadım. Şok şükür bugünlerde ise bunu telafi etmeye çaba gösteriyorum. Dolayısıyla sizlere tavsiyem, ruh adalesini diri tutmaya devam etmeliyiz. Bunu da bu ve buna benzer organizasyonlarla gerçekleştiririz” ifadelerini kullandı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > AK Partililer Piknikte Buluştu
HABER YORUMLARI