kapat
Ruşeym Torku

AK Partililer Bozkır ve Karapınar’da Buluştular

  • Giriş Tarihi: 26.07.2013 16:22
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
AK Partililer Bozkır ve Karapınar’da Buluştular

AK Parti Konya İl Teşkilatı’nın “Ramazan Sevincini Paylaşıyoruz” sloganı ile yürüttüğü ilçe iftarları, Bozkır ve Karapınar’la devam etti.

Bozkır Hükümet Meydanı’nda gerçekleştirilen ve yoğun katılımın olduğu Bozkır İlçe İftarı’na AK Parti Konya Milletvekili Harun Tüfekçi, AK Parti Konya İl Başkanvekili Mustafa Dündar, AK Parti Bozkır İlçe Başkanı Memduh Çelmeli, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Özkaya, Tahir Erbil ve Abdülkadir Özöğür, İl Genel Meclisi Üyeleri, belde belediye başkanları, AK Parti Bozkır ilçe ve belde yönetimleri ile Bozkır halkı katıldı.

Karapınar’da da AK Parti İl Teşkilatı, AK Parti Karapınar İlçe Başkanlığı ile Karapınar Belediyesi’nin ortak düzenlediği iftar programı düzenlendi. Büyük bir katılımla gerçekleştirilen programa AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. İlhan Yerlikaya, AK Parti Konya İl Başkanvekili Serhan Güngör, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Mugayitoğlu, AK Parti Karapınar İlçe Başkanı Mehmet Yaka, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Emrah Kavak, AK Parti Karapınar İlçe Yönetimi, Karapınar protokolü ile ilçe halkı katıldı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > AK Partililer Bozkır ve Karapınar’da Buluştular
HABER YORUMLARI