Torku Jelifest

AK Partili Ünal Çumra’da Vatandaşlardan Destek İstedi

  • Giriş Tarihi: 1.06.2015 16:11
  • Güncelleme Tarihi: 16:11
AK Partili Ünal Çumra’da Vatandaşlardan Destek İstedi

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Ömer Ünal, yaklaşan seçim öncesinde Çumra ilçesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek destek istedi.

7 Haziran’da yapılacak milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala AK Parti İl Teşkilatı da ilçelerdeki seçim çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti’nin 12’inci sıra adayı Ömer Ünal, Çumra ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak sandığa gidecek seçmenden Başbakan Ahmet Davutoğlu’na destek olmalarını istedi. Ünal, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ünüvar, Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, ilçe başkanı Ufuk Yağcılar ve ilçe teşkilat mensuplarıyla birlikte esnafları tek tek ziyaret ederek destek istedi.
Ziyaretlerin ardından değerlendirmelerde bulunan AK Parti Konya Milletvekili Adayı Ömer Ünal, sabah il başkanlığında yapılan toplantının ardından Çumra’ya geldiklerini belirterek, ilçe teşkilatıyla beraber çalışmalarına devam ettiklerini kaydetti. Ünal, “Esnaf ziyaretlerini yapıyoruz. Hakikaten Çumra’nın ve Çumra esnafının sayın Başbakanımıza olan teveccühü bizleri son derece memnun etti. Öncelikle ilçe başkanımız başta olmak üzere ilçe teşkilatımızın tüm mensuplarına, belediye başkanımıza ve meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Hakikaten Çumra’yı karış karış gezmişler. Biz geldiğimizde her şeyiyle hazır dört dörtlük bir Çumra bulduk. Bütün esnafımız sayın Başbakanımıza tercihini çok net bir şekilde ortaya koydu. Bugün de kandil vesilesiyle de tüm İslam aleminin, Konyalı hemşehrilerimizin kandilini tebrik ediyorum. Yine bugünkü seçim çalışmamızda Cumartesi günü sayın Başbakanımızın katılımıyla gerçekleştireceğimiz büyük mitingimize Çumralı hemşehrilerimizi davet ediyoruz” dedi.

“KONYALI SİYASET ÜSTÜ BİR DESTEĞİ SAYIN BAŞBAKANIMIZA VERECEK”
7 Haziran seçimlerini önceki seçimlerle kıyaslayan Ünal, “2011 Genel Seçimlerinde Konya’da bire bir sahada çalışma fırsatımız olmuştu. 2015 Genel Seçimleri emin olun 2011’e göre çok daha güzel. Sahadaki algı çok daha güzel. Sayın Başbakanımıza olan, Konya’nın evladına olan teveccüh çok daha güzel. Bir kere Konyalı siyaset üstü bir desteği sayın Başbakanımıza verecek. Sahada müşahede ettiğim en önemli ayrıntı bu. Vatandaşımız özellikle istikrarın devam etmesini istiyor. 13 yıllık AK Parti iktidarında yapılmış olanlar ortada ve bu yapılanlarla ilgili bundan sonra da yine AK Parti’ye ciddi anlamda bir destek vererek yeni Türkiye’yi hep beraber inşa etmemizle ilgili bizlere teveccühlerini bildiriyorlar. Seçimi, 2011’e göre çok daha yüksek bir oranla inşallah AK Parti olarak 7 Haziran akşamı tüm hemşehrilerimiz, Konya’mız ve ülkemizle beraber kutlayacağız” ifadelerini kullandı.> Yeni Meram >Konya > AK Partili Ünal Çumra’da Vatandaşlardan Destek İstedi
HABER YORUMLARI