Torku Jelifest

AK Partili Hüsnüye Erdoğan Selçuklu’da Destek İstedi

  • Giriş Tarihi: 15.10.2015 16:26
  • Güncelleme Tarihi: 16:26
AK Partili Hüsnüye Erdoğan Selçuklu’da Destek İstedi

AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında Selçuklu’da esnaf ve vatandaştan destek istedi.

1 Kasım’da yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya İl Teşkilatı’nın çalışmaları sürüyor. Bu kapsamda AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, Selçuklu ilçesinde vatandaştan destek istedi. Çalışmaya Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Tuba Odabaşıoğlu, AK Parti Selçuklu İlçe Yönetimi ile il ve ilçe kadın ve gençlik kolları yönetimleri katıldı. Konya Numune Hastanesi Özalkent Semt Polikliniği’nde tedavi gören ve muayene olan hasta ile hasta yakınları ve hastane personelini ziyaret eden Hüsnüye Erdoğan hastalara geçmiş olsun dileğinde bulundu ve 1 Kasım’da AK Parti için destek istedi. Daha sonra poliklinik çevresindeki esnafı da ziyaret eden Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, burada alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti.
ERDOĞAN: “HALKIMIZ ARİFTİR VE TARİFE GEREK DUYMUYORUZ”
1 Kasım seçim çalışmalarını ve süreci değerlendiren AK Parti Konya Milletvekili ve Adayı Hüsnüye Erdoğan, AK Parti olarak 7 Haziran’a göre çok daha iyi durumda olduklarını dile getirdi. Erdoğan; “7 Haziran’a göre çok daha iyiyiz. Halkımız da 13 yıllık iktidarın kıymetini biliyor ve ona göre hareket ediyor. Dolayısıyla halkımız ariftir ve tarife gerek duymuyoruz. Biz, AK Parti neferleri olarak sadece seçimden seçime değil; yılın her ayı, haftası ve gününde milletimizle birlikteyiz. Şu son 6 ayda Konyamızın 31 ilçesini, 584 köyümüzü ve 164 beldemizi milletvekillerimiz ile teşkilat mensuplarımızla ziyaret ettik. Hemşehrilerimizin taleplerini, sorunlarını dinledik. Şu anda da çalışmalarımız devam ediyor. Sayın Başbakanımızın açıkladığı Seçim Beyannamemizde ülkemiz ve milletimiz için yapmayı planladığımız her şeyin vatandaşımız tarafından memnuniyetle karşılandığını görmek bizleri oldukça memnun etti. İnşallah 1 Kasım akşamı partimizin yeniden tek başına iktidar olduğunu göreceğiz” dedi.
SEDEP PROJESİ PROGRAMINA KATILDI
AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve beraberindekiler hasta ile esnaf ziyaretinin yanı sıra Selçuklu Belediyesi tarafından sürdürülen Selçuklu Değerler Eğitim Projesi’nin (SEDEP) uygulandığı Selçuklu Oğuz Kaan İlkokulu’ndaki programa da katıldı. Okulda öğrencilerle bir araya gelen Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ile diğer protokol üyeleri, SEDEP Projesi kapsamında hazırlanan kitapları öğrencilere hediye etti.> Yeni Meram >Konya > AK Partili Hüsnüye Erdoğan Selçuklu’da Destek İstedi
HABER YORUMLARI