kapat
Ruşeym Torku

AK Parti’den Kutlu Doğum Programları

  • Giriş Tarihi: 25.04.2013 16:49
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
AK Parti’den Kutlu Doğum Programları

AK Parti Konya İl Gençlik Kolları, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla “Âlemlere Rahmet Hz. Muhammed” adlı projesi kapsamında ilk programını Çumra’da gerçekleştirildi. Büyük katılımın olduğu programda zaman zaman duygusal anlar yaşandı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Konya İl Gençlik Kolları’ndan anlamlı proje… İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Kutlu Doğum Haftası kapsamında “Alemlere Rahmet Hz. Muhammed” adlı proje ile Konya merkez ile taşra 4 ilçede kutlu doğum programı yapıyor.

Çumra’da Kutlu Doğum coşkusu…

Söz konusu programların ilki Çumra’da gerçekleştirildi. Programa İl Genel Meclisi Üyeleri, AK Parti Çumra İlçe Başkanı Dr. Mehmet Oğuz, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Önal, AK Parti Çumra İlçe Gençlik ve Kadın Kolları Başkan ve Yönetimleri, İl Gençlik Kolları Üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

İlçe Başkanı Oğuz’dan AK Gençlik’e teşekkür

Programın açış konuşmasını yapan AK Parti Çumra İlçe Başkanı Dr. Mehmet Oğuz, böyle anlamlı programı organize eden İl Gençlik Kolları ile programın düzenlenmesinde emeği geçen ilçe gençlik kolları yönetimine teşekkür etti. Bu tür programlar sayesinde Peygamberimiz Hz. Muhammedın gençler ve çocuklar tarafından daha fazla sevileceğinin altını çizen Başkan Oğuz, konuşmasının şöyle tamamladı; “Program gerçekten güzel ve anlamlı. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bugüne kadar Kur’an’ı ve Hz. Muhammedyi bize öğreten ve anlatan herkese ayrıca teşekkür borçluyum. İnşallah bu ve buna benzer programlarla dinimizi ve öz benliğimizi daha iyi öğreniriz.”

Emirhan Doğan’dan Tasavvuf Müziği Konseri…

Program, İlçe Başkanı Dr. Mehmet Oğuz’un ardından Kur’an – ı Kerim tilavetiyle devam etti. Zaman zaman duygusal anların yaşandığı program, Türk Tasavvuf Müziği Sanatçısı Emirhan Doğan’ın birbirinden güzel ilahi ve tasavvuf eserlerini seslendirdiği konserle son buldu.

Öte yandan AK Parti Konya İl Gençlik Kolları tarafından organize edilen “Âlemlere Rahmet Hz Muhammed” adlı kutlu doğum programları 24 Nisan Çarşamba KTO Karatay Üniversitesi’nde, 25 Nisan Perşembe günü Hadim’de, 26 Nisan Cuma günü Sarayönü’nde ve 27 Nisan Cumartesi günü ise Beyşehir’de gerçekleştirilecek.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > AK Parti’den Kutlu Doğum Programları
HABER YORUMLARI