kapat
Ruşeym Torku

AK Parti’den Eğitim Programı

  • Giriş Tarihi: 14.01.2014 17:02
  • Güncelleme Tarihi: 23:22
AK Parti’den Eğitim Programı

AK Parti AR-GE Birim Başkanlığı tarafından düzenlenen “AK Parti İl Başkanlığı Eğitim Programı” 9 ile 12 Ocak tarihleri arasında Alanya Bera Otel’de yapıldı.

Eğitim seminerine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AK Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Ataş, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mahmut Göksu, AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Eğitim semineri, AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun’un açılış konuşması ile başladı. İl Teşkilatı olarak bu eğitim seminerlerinin ikincisinin düzenlendiğini hatırlatan Ahmet Sorgun, bu toplantılarla motivasyonu arttırmak, seçime hazırlanmak ve kaynaşmayı pekiştirmek olduğunu kaydetti. Sorgun, “Bu malum süreçte kimseyi dışarıda bırakmadan herkesi kucaklamamız gerekiyor. Ama kimsenin de seçime girmeden koalisyon ortağı olmasına da izin vermememiz gerekiyor. Herkes gönül dünyasında bir yerlere bağlı olabilir ama gerek bürokraside gerekse de siyasette veya kamuda herkes emir ve talimatı da hükümet veya siyasi hiyerarşiden almak zorundadır. Bizlerin ayrımının yapılmasına dikkat ettiğimiz husus budur” dedi.

“30 MART’TA KONYA YİNE REKOR KIRACAK”

Seçimlere her anlamda yoğun bir çalışma ile hazırlandıklarını dile getiren AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, daha önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de Konya’nın Türkiye rekoru kıracağına inandığını belirtti. Ahmet Sorgun, teşkilat mensuplarının ülkenin üzerinde oynanan oyunlara karşı dikkatli olmaları konusunda da uyardı. Sorgun, “Bu son operasyonları ciddiye alıyoruz. 120 milyar dolar bu ülkenin kaybı oldu. Bu para ile 215 Konya – Ankara Hızlı Tren, tam bin adet Mavi Tüneli ve Bağbaşı Barajı yapılırdı. Bu da olayın ekonomik boyutu. Gece gündüz çalışıyoruz bu ülke kazansın diye. Birileri gelsin bu ülkenin kaynaklarını böyle heba etsin. Onun için oyunun farkında olarak hareket etmeye devam edeceğiz ve inşallah daha önce olduğu gibi bu seçimde de Konya olarak rekor kıracağız. Bu enerji ve potansiyel sizde var. Biz sizlere sonuna kadar inanıyoruz” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > AK Parti’den Eğitim Programı
HABER YORUMLARI