kapat
Ruşeym Torku

AK Parti’de Seçim Toplantısı

  • Giriş Tarihi: 2.03.2014 14:57
  • Güncelleme Tarihi: 23:25
AK Parti’de Seçim Toplantısı

AK Parti Konya İl Teşkilatı Seçim İşleri Koordinasyon Toplantısı yapıldı.

AK Parti Konya İl Teşkilatı Seçim İşleri Birim Başkanlığı tarafından organize edilen toplantıya İl Başkanı Ahmet Sorgun, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 31 ilçe başkanı, seçim işleri ve teşkilat başkanları katıldı.
Toplantıda konuşan il başkanı Ahmet Sorgun, seçim günü sandığa sahip çıkılması çağrısını yineleyerek, “30 Mart Seçimleri için tüm teşkilat mensupları olarak gece gündüz çalışarak partimize desteği arttırmanın gayretindeyiz. Bu kadar gayret ederken seçim günü herhangi bir olumsuzluğa engel olmak ve gayrimeşru oy kaybına mahal vermemek için elimizden geleni yapmalı ve sandıklarımıza sahip çıkmalıyız. Zira her oy bizim namusumuzdur ve bunun farkında olarak hareket etmeliyiz” şeklinde konuştu.
Sorgun, 27 Ocak’tan bu yana seçim çalışmaları bağlamında sahada olduklarını ve çalışmaların gayet başarılı bir şekilde devam ettiğini dile getirerek, “Her gün sahadayız. Vatandaşlarımızın bize olan ilgisi gerçekten çok güzel. Vatandaşlarımız, yanımıza yaklaşarak bizim de yapabileceğimiz var. Biz de destek verelim diyor. Bu çok güzel bir şey. Onun için bizim Konya’dan yana bir endişemiz yok ve inanıyoruz ki, Konya yüzümüzü kara çıkarmayacak” dedi.
Konuşmaların ardından seçim işlerinden sorumlu AK Parti İl Başkan Yardımcısı Özgür Solak, katılımcılara seçim takvimi ve bu süreçte yapılacak çalışmalar konusunda bilgi verirken Hukukçu Mehmet Yavaş sandık başkan, yönetimi ile müşahitleri ile ilgili bir sunum yaptı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > AK Parti’de Seçim Toplantısı
HABER YORUMLARI