YAZARLAR

Adalet ve Kalkınma Partisi Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay her ne kadar resmi açıklamayı yapmasa da 2015 yılının Haziran ayında yapılacak Milletvekili genel seçimleri için aday adayı olacak.

Bu bilginin AK Parti camiası ve kamuoyu tarafından bilinmesi ve dillendirilmesinin ardından Seydişehir İlçe başkanının kim olacağı konusu halkımız tarafından konuşulmaya ve merak konusu olmaya başladı.

2015 seçimlerinden nasıl bir sonuç elde edileceği bilinmemesine rağmen, AK Parti’nin birinci parti olarak seçimlerden çıkacağı ve tek başına iktidara geleceği konusunda kamuoyunun ortak görüşü hakim.

Ancak siyasette 24 saatin bile çok uzun olduğu görüşü de göz ardı edilmemeli.

Durum böyle olunca iktidar partisinin ilçe başkanı olmak oldukça cazip hale geldi ve aday sayısı rekor seviyeye ulaştı.

YEDİ ADAY

AK Parti Seydişehir ilçe başkanı olmak için yedi adayın ismi ön plana çıkmış durumda.

Bu isimler;

Bayram Çelmeli, Hüseyin Kılınçkaya, Mehmet Ali Bostancı, Mehmet Koyuncuoğlu, Mevlüt Güray, Mustafa Akman ve Mustafa Konurer.

Şunu öncelikli olarak ifade edeyim, bu isimlerin tamamı kamuoyu tarafından sevilen takdir edilen, işlerinde başarılı isimler.

AK Parti Seydişehir ilçe başkanı bu isimlerden hangisi olursa olsun başarılı bir şekilde görevini yapacağından eminim.

ONBİR İLÇEDE İNCELEME VAR

AK Parti’de İlçe teşkilatlarında kongre süreci devam ediyor. Bazı ilçelerde kongreler tamamlandı. Edindiğim bilgiye göre Konya il teşkilatı 11 ilçede İlçe başkanı arayışlarını sürdürüyor.

Konya il teşkilatının İlçe başkanlıkları konusunda en iyi seçimi yapacağından eminim. Zira ince eleyip sık dokuyorlar.

Seydişehir İlçe Başkanlığı konusunda çok kısa süre içinde sonuç alınacağı bilgisini de paylaşmak istiyorum.

KALİTE ARTAR

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanlığına yedi değerli adayın talip olması öncelikli olarak kaliteyi artırdığı gibi hizmet alımını da artıracaktır.

Ahmet Davutoğlu’nun Başbakan olmasının, ardından Kemal Madenoğlu’nun Müsteşar olması Konya İl Başkanlığı ve yönetimi gibi 33 ilçenin başkanlığı ve yönetimini de daha cazip hale getirdi.

Gelinen noktada Seydişehir’in önemi daha da öne çıkmıştır. Zira Başbakanın müsteşarı Seydişehirlidir.

Ak Parti’de yedi adayın talip olduğu Seydişehir ilçe başkanlığı görevine kim gelirse gelsin başarılı çalışmalar yapacağından eminim.

Hayırlı olsun.

> Yeni Meram >Yazarlar > AK Parti’de İlçe Başkanı arayışları;
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Meram'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ MERAM veya yenimeram.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.