Torku Jelifest

AK Parti Konya Teşkilatı ve Milletvekilleri Basınla Bir Araya Geldi

  • Giriş Tarihi: 7.12.2015 13:40
  • Güncelleme Tarihi: 13:40
AK Parti Konya Teşkilatı ve Milletvekilleri Basınla Bir Araya Geldi

AK Parti Konya İl Başkanlığı tarafından, "Basın ile buluşma" programı gerçekleştirildi.

AK Parti Konya İl Teşkilatı ve milletvekilleri basınla istişare toplantısında bir araya geldi.
AK Parti Konya İl Teşkilatı tarafından bir otelin toplantı salonunda düzenlenen programa, AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, parti il yönetimi, merkez ilçe belediye başkanları ve basın mensupları katıldı.
İl Başkanı Musa Arat yaptığı konuşmada, 7 Haziran öncesinde olduğu gibi 1 Kasım’a da teşkilatın tüm kademesinde görevli kişilerle beraber AK Parti birlikteliği nasıl olur gösterme imkanı bulduklarını söyledi. Başkan Arat, “7 Haziran bize eksikliklerimizi görme imkanı vermişti. 1 Kasım’a Konya’da 500 bine yakın evi ziyaret ederek, neredeyse hiç ulaşamadığımız alan bırakmadan, ulaşamadığımız Konyalı hemşehrimizi bırakmadan gerek partimizin oluşturmuş olduğu seçim beyannamesindeki o toplumun tüm kesimlerini kuşatan bölümünü, gerekse de Konya’mız ile alakalı kısımlarını iletme imkanı bulduk. Hamdolsun halkımızla bir gönül bağı, gönül birlikteliği kurma imkanı bulduk. 1 Kasım’da hakikaten hem Konya’da hem de Türkiye’de rekor bir oyla AK Parti o 7 Haziran’ın travmasından çok çabuk sıyrılmış bir haliyle yeniden kudretli bir iktidar olma imkanı buldu. Milletvekillerimize de ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Hakikaten gece gündüz demeden sabah 9’da başlayan gece yarılarına kadar süren ve neredeyse 1 Kasım’a kadar hiç dinlenmeden bizim çalışmalarımıza katkıda bulundular. Hamdolsun gönül ayrılığı, yaşamadık” dedi.

ak-parti-konya-teskilati-ve-milletvekilleri-basinla-bir-araya-geldi-2

“BİRLİKTELİĞİ MEDYAMIZ NEZDİNDE DE GÖRMEK BİZLERİ MEMNUN ETTİ”
Konya basınının Başbakan şehrinin medyası olmanın en güzel örneğini sergilediğini aktaran Başkan Arat konuşmasını şu sözlerle sürdürdü:
“Elbette sizlerin bizlere getirmiş olduğu eleştirilere saygı duyarak bu zamana kadar geldik. Bundan sonra da tavrımız öyle olacak. Konya birlikteliğini, bütünlüğünü medyamızın nezdinde de görme imkanı bulmak ayrıca bizleri memnun etti. Bizim bulunduğumuz mevki, makam, toplumla ve toplumun geleceğiyle, Konya’nın geleceğiyle de alakalı olduğu için bizlerin fikir birliği, gönül birliği etmesinin verimliliği daha da arttıracağını düşünüyoruz. 1 Kasım’da ortaya çıkan sonuç bizim üzerimizdeki sorumluluğu daha da arttırmış görünüyor. Çünkü yaklaşık 3 buçuk sene sonra üç seçimi birden yaşayacağız. Hem Cumhurbaşkanlığı, hem milletvekilliği hem de belediye başkanlığı seçimleri bir arada gelecek ve bugün bu dönemde bizlerin ortaya koyacağı performans, bizlerin ortaya koyacağı çalışma ve verimlilik bana göre gelecekte 4 yıl sonrasının ortaya çıkartacağı AK Parti yelpazesini sonucunu tayin edecek.”> Yeni Meram >Konya > AK Parti Konya Teşkilatı ve Milletvekilleri Basınla Bir Araya Geldi
HABER YORUMLARI