Torku Jelifest

Ak Parti Konya Milletvekili Adayı Ünal Çalışmalarını Sürdürüyor

  • Giriş Tarihi: 12.05.2015 16:13
  • Güncelleme Tarihi: 16:13
Ak Parti Konya Milletvekili Adayı Ünal Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Ömer Ünal, seçim çalışmaları kapsamında Akşehir ilçesine gelerek çeşitli temaslarda bulundu.

Mutlu Akü

Ünal ilk olarak AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Teşkilat binası girişinde İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs, yönetim kurulu üyeleri ve partililer ve vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılanan Ömer Ünal, ilçe teşkilat binasında bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda ilk olarak konuşan AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs, son anketlere göre AK Parti’nin oylarındaki artışın sürdüğünü ifade ederek, “Sayın Başbakanımızın da mitinglerinden sonra AK Parti’nin oy oranında ciddi anlamda bir artış var. Bu da bizleri hayli sevindirmektedir. Tabi belli kesimleri de rahatsız etmekte. Ama inşallah bu süreçte göreceğiz ki Konya kendi üzerine düşeni yapacak ve inşallah Türkiye de yeni dünya üzerindeki yerini korumaya, dünyadaki özellikle mazlumların beklediği coğrafyada onların sesi olmaya devam edecek” dedi.
Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya da yaptığı konuşmada seçim çalışmalarının güzel ve bereketli geçtiğinin altınız çizerek, “Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu hemşehrimizin onurlu ve gururlu bir şekilde, boynu dik bir şekilde memleketinden en güzel oy oranını alarak meclise Başbakan olarak uğurlayacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.
“KONYA ÇOK ÖNEMLİ BİR SÜRECİ YAŞIYOR”
AK Parti Konya 25. Dönem Milletvekili Adayı Ömer Ünal ise yaptığı konuşmada Konya’nın çok önemli bir süreci yaşayacağını belirterek, “Tabi ki Türkiye açısından bu seçimler çok çok önemli ama Konya açısından bir kat daha önemli diye düşünüyorum. Özellikle Konya’nın evladı, içinden çıkmış bir değer, Genel Başkanımız, Başbakanımız, Hocamız Ahmet Davutoğlu; Genel Başkan olarak ilk kez bu seçimlerde milletin huzuruna çıkıyor, destek istiyor. Bizler Konyalılar olarak mutlaka Genel Başbakanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na bugüne kadar verdiğimizin üzerinde bir desteği vermemiz gerekiyor” dedi.
Ulaşım, sağlık, eğitim ve birçok alanda ülkemizin çağ atladığını ifade eden Ünal, “Yeter mi? Yetmez. Biz şunu arzuluyoruz; Önümüzdeki süreçte de inşallah yine AK Parti iktidarıyla 2023’leri, 2053’leri ve 2071’leri hedefliyoruz. Gelecekte bu milletin söz sahibi olduğu, dünyada mazlumların hamisi olan, Müslüman ümmetin hamisi olan bir ülkeyi hayal ediyoruz. Hayali olmayan bir kişi de, devlette maalesef uzun ömürlü olmaz. Günü birlik kısır çekişmeler içinde geçer. İnşallah hep beraber biz 7 Haziran seçimlerinde başarıyı arzuluyoruz. İnanınız sahada basmadık yer, gitmedik ev, sıkmadık el bırakmayacağız” diye konuştu.
Basın toplantısın ardından Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve resmi kurum ziyaretleri gerçekleştiren Milletvekili Adayı Ömer Ünal’a vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.> Yeni Meram >Konya > Ak Parti Konya Milletvekili Adayı Ünal Çalışmalarını Sürdürüyor
HABER YORUMLARI