Torku Jelifest

AK Parti Konya İl Teşkilatında Bayramlaştı

  • Giriş Tarihi: 18.07.2015 9:46
  • Güncelleme Tarihi: 9:46
AK Parti Konya İl Teşkilatında Bayramlaştı

AK Parti Konya İl Teşkilatı, düzenlenen bir program ile bayramlaştı. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği programda konuşan AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat; “Yeni dönemde teşkilatlarımıza düşen neyse yapmaya hazırız” dedi.

AK Parti Konya İl Teşkilatı, Konya Anemon Otel’de düzenlenen bir program ile bayramlaştı. Büyük ilginin olduğu programa AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, 22, 23, 24 ve 25. Dönem AK Parti Konya Milletvekilleri, milletvekili aday ve aday adayları, belediye başkanları, ilçe başkanları, il ve ilçe yönetimleri, kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetimleri, belediye meclis üyeleri ile vatandaşlar katıldı.
Program, Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Ramazan Bayramı’nı kutladığı görüntülü mesajının izlenmesi ile başladı.

ak-parti-konya-il-teskilatinda-bayramlasti-2
AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat yaptığı konuşmada herkesin bayramını tebrik etti. Ramazan ayının verimli geçtiğini söyleyen İl Başkanı Arat, ülke gündemi ile ilgili de değerlendirmelerde bulundu. 7 Haziran’da milletin AK Parti’ye tek başına iktidar olma yetkisi vermediğini söyleyen Başkan Arat, “Bizler elimizden geldiği kadar çalıştık. Ancak milletimizin kararına saygılı olmak durumundayız. Bundan sonra Sayın Başbakanımız ve genel merkezimizin duruşu doğrultusunda teşkilatlarımızla, milletvekillerimizle, belediye başkanlarımızla sürece katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Tüm gayret ve sürecin sonunda eğer ortaya bir koalisyon oluşmazsa yine tüm teşkilatlarımızla birlikte ne gerekiyorsa daha önce olduğu gibi bundan sonra da yapmaya hazırız” dedi.> Yeni Meram >Konya > AK Parti Konya İl Teşkilatında Bayramlaştı
HABER YORUMLARI