Torku Jelifest

Ak Parti Kırşehir İl Başkanı belli oldu

  • Giriş Tarihi: 2.01.2015 13:04
  • Güncelleme Tarihi: 13:04
Ak Parti Kırşehir İl Başkanı belli oldu

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı için AK Parti Genel Merkezi tarafından aday gösterilen Mustafa Kendirli, il başkanlığı binasında basına ve partililere tanıtıldı.

Mevcut İl Başkanı Salih Çetinkaya, kongrelerle birlikte başlayan sürecin anlatımının ardından görev değişimi için ilde ve genel merkez boyutunda istişarelerin yapıldığını söyledi.

Toplantı salonunda gerçekleşen aday tanıtımında konuşan Çetinkaya, “Mucur İlçesi ile başlayan ve Kaman ilçesi hariç tek liste ile gittiğimiz kongrelerimizi tamamlayarak il kongremize geldik. İnşallah Kırşehir ilinde de herhangi bir problem olmadan düğün atmosferi içerisinde il kongremizi de tamamlayacağız. 16 aday içerisinde yapılan istişareler ve genel merkezin ön görüsü ile aday sayımız altıya sonrasında 4’e ve en sonunda da 2014 yılının son gününde Başbakanlık konutunda yapılan istişare ile teke düştü. Bütün aday adayı olan arkadaşlarımı tebrik ederim onların burada olmaları bizim çalışmalarımıza daima güç vermiştir. İnşallah yıl içerisinde yapılacak olan genel seçimlerle de zaferimiz taçlanacak. Sokak çalışmalarına ve bütün süreçlere katılan herkese teşekkür ederim” dedi.

Birliktelik ve istişare ve katılımla genel seçimlerden de başarı ile çıkılacağını anlatan belediye başkanı Yaşar Bahçeci’nin ardından 11 Ocak tarihi için aday gösterilen Mustafa Kendirli basına kendni tanıttı.> Yeni Meram >Türkiye > Ak Parti Kırşehir İl Başkanı belli oldu
HABER YORUMLARI