Torku Jelifest

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati

  • Giriş Tarihi: 30.04.2015 20:49
  • Güncelleme Tarihi: 20:49
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati

Nebati, partisinin Siverek ilçesinde düzenlenen tanıtım mitinginde, partisinin iktidarının halkın ferahı için her şeyi yaptığını belirtti…

Nebati, partisinin Siverek ilçesinde düzenlenen tanıtım mitinginde, partisinin iktidarının halkın ferahı için her şeyi yaptığını belirtti.

Muhalefet partilerinin seçim vaatlerini eleştiren Nebati, bölgede birçok soruna çözüm bulduklarını dile getirerek CHP’nin bu topraklarda oy isteme hakkının olmadığını söyledi.

Nebati, şöyle devam etti:

” CHP Kürtleri tanımıyorum dedi, Kürtler ölsün dedi, en iyi Kürt ölü Kürtür dedi. Şimdi utanmadan sıkılmadan Kuran’a küfür eden, Allah’a karşı gelen, Peygamber efendimizin ismini ağzımıza almayı engelleyen CHP, bu topraklardan, Urfada’dan Siverek’ten hangi yüzle oy istiyor. Kürt kardeşlerime sesleniyorum, senin dağda ölmene sebep olan CHP, senin Kuran’ını yasaklayan, seni işsiz bırakan, sana yol vermeyen, aş vermeyen, kasaların boşalmasına sebep olan CHP, senin bu topraklarda işin yok evine geri dön.”

Nebati ve beraberindeki milletvekili adayları, konuşmaların ardından esnafı ziyaret etti, sorunları dinledi.> Yeni Meram >Politika > AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati
HABER YORUMLARI