Torku Jelifest

Ailesinin çabaları sonuçsuz kaldı! Konya’da SMA hastası Ali bebek yaşama tutunamadı

  • Giriş Tarihi: 1.12.2020 11:03
  • Güncelleme Tarihi: 11:11
Ailesinin çabaları sonuçsuz kaldı! Konya’da SMA hastası Ali bebek yaşama tutunamadı

Ailesinin tedavi masraflarının karşılanabilmesi için uzun zaman önce yardım kampanyası başlattığı SMA hastası 3 buçuk aylık Ali bebek yaşama tutunamadı. Konya’dan tedavi için İstanbul’a gönderilen bebek kurtarılamadı.

Konya’da ailesinin tedavi masraflarını karşılayabilmek için kampanya başlattığı 3 buçuk aylık SMA hastası Ali bebekten güzel haber bekleniyordu ama olmadı. Küçük bebek yaşam mücadelesini kaybetti.

Bir süredir hastanede tedavi gören Ali bebek durumu ağırlaşınca valilik izniyle ambulans helikopterle İstanbul’a gönderildi. Ali’nin küçük bedeni SMA hastalığını daha fazla taşıyamadı. Ali İstanbul’da hayatını kaybetti.

Çocuğunun tedavi edilebilmesi için tüm yolları deneyen Ali bebeğin annesi haberi sosyal medya hesabından “Ali öldü görmediniz” paylaşımıyla duyurdu.

Ali bebeğin tedavisi için yardım kampanyası başlatılmış, tüm Konya ve Konyaspor seferber olmuştu.

Ali bebeğin vefatı sonrası Konyaspor’dan yapılan açılamada; “Olmadı… Başaramadık… Alimizi kaybettik… Ali’nin meleği olamadık… Çok üzgünüz…Hepimizin başı sağ olsun…” ifadelerine yer verildi.> Yeni Meram >Güncel > Ailesinin çabaları sonuçsuz kaldı! Konya’da SMA hastası Ali bebek yaşama tutunamadı
HABER YORUMLARI