Torku Jelifest

Ahmet Kural’dan iddialar ile ilgili ilk açıklama!

  • Giriş Tarihi: 1.11.2018 20:09
  • Güncelleme Tarihi: 20:09
Ahmet Kural’dan iddialar ile ilgili ilk açıklama!

Sıla'nın sevgilisi Ahmet Kural tarafından darp edilmesi gündeme bomba gibi düştü. İddialar üzerine Ahmet Kural'dan açıklama geldi. Kural, "Bu çirkin iddiaların hiç birini kabul etmiyorum. Onun dışında hiç bir iddiayı kabul etmiyorum. Bununla ilgili hukuki yollara başvuracağım. Çok üzgünüm, çok!" dedi.

Mutlu Akü

Sıla’nın sevgilisi Ahmet Kural tarafından darp edilmesi gündeme bomba gibi düştü. İddialar üzerine Ahmet Kural’dan açıklama geldi. Kural, “Bu çirkin iddiaların hiç birini kabul etmiyorum. Onun dışında hiç bir iddiayı kabul etmiyorum. Bununla ilgili hukuki yollara başvuracağım. Çok üzgünüm, çok!” dedi.

İşte Ahmet Kural’ın açıklaması:

Öncelikle böyle çirkin iddialarla karşınızda olduğum için çok üzgünüm. Bu çirkin iddiaların hiç birini kabul etmiyorum.28 Ekim günü Sıla ve ailem yemek yedik. Güle oynaya evimize geldik. Ayrıntıları savcıya vereceğim ifadede öğreneceğimiz üzere aramızda karşılıklı itişme oldu. Bu esnada sadece kolunu tutum. Onun dışında hiç bir iddiayı kabul etmiyorum. Bununla ilgili hukuki yollara başvuracağım. Çok üzgünüm, çok!
Gençoğlu, “Bir hukuki sürecin içindeyiz. Çok fazla bir şey söylemek istemiyorum. Zamanı gelince zaten konuşacağız. Savcılığa ifade vermeye geldim. Ahmet Kural’dan şikayetçiyim” açıklamasını yapmıştı.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Magazin > Ahmet Kural’dan iddialar ile ilgili ilk açıklama!
HABER YORUMLARI