Torku Jelifest

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den yeni film geliyor

  • Giriş Tarihi: 9.07.2017 11:16
  • Güncelleme Tarihi: 11:16
Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den yeni film geliyor

Son dönemlerde Türk televizyonlarının en iyi komedi ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir, yepyeni projeleri ile ekranlara geri dönüyor!

Son dönemlerde Türk televizyonlarının en iyi komedi ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir, yepyeni projeleri ile ekranlara geri dönüyor!

Televizyon dizileri ile kendini kanıtlamış, sinemalarda gişe rekorları kırmış olan süper ikili Murat Cemcir ve Ahmet Kural gümbür gümbür geliyor!
İlk olarak ‘İşler Güçler’ dizisi ile karşımıza çıkan ve seyircisi tarafından çok çabuk benimsenilen Cemcir ve Kural ikilisi yepyeni projeleri ile seyirciyi yine çok güldürecek.

PROJENİN ADI, “AİLECEK ŞAŞKINIZ”

“Ailecek Şaşkınız” ismini verdikleri yeni komedi filmleri için hazırlıklara başlayan ikili, şu günlerde cast çalışmalarını tamamladı. 17-18 Temmuz gibi çekimleri başlayacak olan filmin senaryosu yine bambaşka.

Çalgı Çengi ve Düğün Dernek filmleri ile başarılı bir ivme kazanan ikili, Ailecek Şaşkınız filmi ile de yeniden beyaz perde de adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Senaryosu Selçuk Aydemir’e ait olan filmin görüntü yönetmenliği koltuğunda ise Gökhan Tiryaki oturacak. Çekimleri Bursa’da yapılacak olan film 2018’de vizyona girecek.

FİLMİN KONUSU NE?

Diğer filmleri aratmayacak kadar eğlenceli olan filmin konusu şöyle; Ahmet Kural, zengin bir müteahhitin oğludur. Adı Ferhat. Murat Cemcir yani filmdeki adı ile Gökhan ise Ferhat’ın çocukluk arkadaşıdır. Arkadaş torpili ile Ferhat’ın holdinginde CFO olan Gökhan seyirciyi kırıp geçirecek. Bu sırada burnundan kıl aldırmayan, hiç kimseyi beğenmeyen Ferhan gönlünü hem mütevazı hem de şirin mi şirin Elif’e kaptıracak.

Ahmet Kural’ın filmdeki aşkı olacan Elif’in rolü gerçek hayattan uyarlama. Şirinliğinin yanında aynı zamanda emniyet mensubu olan Elif, aslında Türkiye’nin ilk kadın ilçe emniyet müdürü olan ve 1’inci sınıf emniyet müdürlüğünden emekli İnci Aksoy’un oyuncu kızı Saadet Işıl Aksoy canlandırıyor olacak.

Ailecek Şaşkınız, yaşam biçimleri, gelir düzeyleri kısacası her şeyi birbirinden farklı yaşayan iki komik ailenin gençleri arasındaki aşkı, mizahi bir dille anlatacak.> Yeni Meram >Magazin > Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den yeni film geliyor
HABER YORUMLARI