Torku Jelifest

Ahmet Kural gülerek parmağımı kırdı

  • Giriş Tarihi: 2.11.2018 13:49
  • Güncelleme Tarihi: 13:52
Ahmet Kural gülerek parmağımı kırdı

2014 yılında Ahmet Kural'ın parmağını kırdığını iddia eden Naz Çekem, 4 yıl önce yaşadığı şiddeti canlı yayında anlattı: Alkollüydü, gözleri kaymıştı, sözel olarak taciz etti, sonra parmağımı kırdı...

2014 yılında Ahmet Kural’ın parmağını kırdığını iddia eden Naz Çekem, 4 yıl önce yaşadığı şiddeti canlı yayında anlattı: Alkollüydü, gözleri kaymıştı, sözel olarak taciz etti, sonra parmağımı kırdı…

Şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun fiziksel şiddet gördüğünü iddia ederek şikayetçi olduğu ve ‘3 ay süreyle kendisine yaklaşmamasına’ yönelik koruma kararı aldırdığı Ahmet Kural’ın eski arkadaşı Naz Çekem “Gülerek parmağımı kırmıştı.” dedi.

2014 yılında Ahmet Kural’ın parmağını kırdığını iddia eden Naz Çekem, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak 4 yıl önce yaşadığı şiddeti canlı yayında anlattı.

“GÜLEREK PARMAĞIMI KIRDI”
İşte Çekem’in açıklaması:

“Fettah Can’ın düğününden gelmişlerdi. Ben arkadaşımın doğum günündeydim. Aynı mekandaydık. Beni gördü. Herhalde gözüne beni kestirdi. Önce sözel olarak tacizde bulundu. Küfürler etti. Arkasından ben sakinleştirmeye çalıştım. Fakat olmadı, sakinleşmedi ve gülerek parmağımı kırdı.

“KORKUYORUM BEN ONDAN”
Sabah uyudum. Korkmadım değil. ‘Ben böyle açıklama yapıyorum ama korkuyorum bu adam bir yerde beni kıstırır’ diye. Çok tehlikeli insanlar bunlar. Açıkçası ben korktum. O kadar kötü şeyler yapmış ki… Ablamın doğum gününde tanışmıştım onunla. Bizim olmuş olduğumuz sanatçıların yanında kafası eğik, çok kibar çok saygılıydı. 4-5 kez aynı ortamda bulundum. Hiçbir yanlışını görmedim. ‘Ne kadar saygılı’ diyordum.

“EN SON GÖRDÜĞÜMDE ALKOLLÜYDÜ”
En son gördüğümde alkollüydü. Gözler kaymıştı. Çok tehlikeli bir hale gelmişti.” Beni gördüğünde ‘Oooo ünlü Naz Çekem burada mısın?’ dedi. Anlattıklarını çok detaylı hatırlamıyorum, yalan olmasın.

“KOMPLEKSLİ BİR İNSAN
Söylediği şeylerde korkunç bir komplekslilik vardı. Çok ciddi bir kompleks yaşadığını düşünüyorum. Ciddi anlamda psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum.

“İÇKİYİ DE KALDIRAMAYINCA…

O bastırılmış duygular, sonradan görmeler bence bu çocuğun bütün psikolojisini bozmuş. Alt üst etmiş ve kaldıramayacak noktaya getirmiş. İçkiyi de kaldıramayınca…”> Yeni Meram >Magazin > Ahmet Kural gülerek parmağımı kırdı
HABER YORUMLARI