Torku Jelifest

Ağralı’dan KUGİAD’a ziyaret

  • Giriş Tarihi: 27.10.2015 20:10
  • Güncelleme Tarihi: 20:10
Ağralı’dan KUGİAD’a ziyaret

AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Abdullah Ağralı seçim çalışmalarını sürdürüyor. Abdullah Ağralı, çalışmaları kapsamında Kulu Girişimci İş Adamları Derneği’ni (KUGİAD) ziyaret etti.

Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, ziyaretinde KUGİAD Başkanı Hüsamettin Kargın ve iş adamları ile bir araya geldi. Kulu’ya hizmet sevdalısı olduğunu belirten Ağralı, ”1 Kasım’da yapılacak olan seçimler çok önem taşıyor. Siyaset herkesi etkiledi, güven ve istikrar tek parti döneminde büyüdü. AK Parti olarak ne pahasına olursa olsun güven ve istikrarın sağlanması gerekiyor. Çok particilik yapılacak bir dönem değil, güçlü olmak lazım. AK Parti 1 Kasım’da çıkacak. Herkes 13 yıl güven ve istikrar içerisinde yaşadığını gördü, tekrar güven ve istikrar sağlanacak” dedi.
Ağralı, Kulu’nun eğitim, sağlık ve hayvancılıkta iyi bir noktaya gelmesi gerektiğini de ifade ederek, “Kulu’nun artılarını daha ileriye taşıyacağız. Bu seçim hem Konya, hem de Kulu’nun altın dönemi olacak. Doğal gaz konusunda yeniden girişimlerde bulunacağız” şeklinde konuştu. Kulu’nun sorunlarını iş adamlarından dinleyen Ağralı, 1 Kasım seçimlerinde destek istedi.> Yeni Meram >Konya > Ağralı’dan KUGİAD’a ziyaret
HABER YORUMLARI