Torku Jelifest

Ağralı referandum için destek istedi

  • Giriş Tarihi: 13.03.2017 15:47
  • Güncelleme Tarihi: 15:47
Ağralı referandum için destek istedi

AK Parti Konya İl Başkanlığı referandum öncesi çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, AK Parti Meram İlçe Başkanlığı ve Bedesten Çarşısı esnafını ziyaret ederek halk oylamasında 'evet' için destek istedi.

AK Parti Konya İl Başkanlığı referandum öncesi çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, AK Parti Meram İlçe Başkanlığı ve Bedesten Çarşısı esnafını ziyaret ederek halk oylamasında ‘evet’ için destek istedi.
İlk olarak AK Parti Meram İlçe Başkanı Abdülkadir Özöğür’ü ziyaret eden Abdullah Ağralı, referandum çalışmalarıyla ilgili bir süre görüştü. Görüşmenin ardından Ağralı ve beraberindeki partililer tarihi Bedesten Çarşısı’nda esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek anayasa değişikliği paketini anlattı ve referandumda ‘evet’ için destek istedi. Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, halk oylamasıyla ilgili Konya il teşkilatı olarak sahada olduklarını, bugün Meram İlçe Teşkilatı ile Bedesten esnafını ziyaret ettiklerini söyledi. Konya’nın her zaman çok güçlü bir destek verdiğini de ifade eden Ağralı, “Ben inanıyorum ki bu halk oylamasında da en yüksek destek yine Konya’dan çıkacak. Özellikle Konyalı esnaflarımızın Türkiye’nin geleceği ile çok kararlı iradelerini gördük. Ülkemizle ilgili dışarıda oynanan oyunlarla ilgili çok güzel tespitleri var. Aynı zamanda Konya, yurt dışına çok sayıda gurbetçi veren illerimizin başında. Oradaki oyunları çok ciddi manada takip ve analiz etmekteler. İnşallah Konya’dan çok güçlü bir destek çıkacak. Bizim teşkilatın çalışmaları ile en güçlü oyun Konya’da çıkacağına inanıyorum” diye konuştu.> Yeni Meram >Konya > Ağralı referandum için destek istedi
HABER YORUMLARI