Ruşeym Torku

Afrin şehidinin eşinden yürek yakan fotoğraf paylaşımı

  • Giriş Tarihi: 11.09.2018 12:26
  • Güncelleme Tarihi: 12:26
Afrin şehidinin eşinden yürek yakan fotoğraf paylaşımı

Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen Fatih Mehmethan'ın eşi, şehit kocasıyla çektirdiği düğün fotoğraflarını tek başına tekrardan çektirdi.

Suriye’nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen Fatih Mehmethan’ın eşi, şehit kocasıyla çektirdiği düğün fotoğraflarını tek başına tekrardan çektirdi.
TSK’nın Suriye’nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen Piyade Astsubay Üstçavuş Fatih Mehmethan’ın eşi Gamze Mehmethan, eşiyle çektirdiği düğün fotoğraflarını tekrardan tek başına çektirdi.

BİR YIL ÖNCESİ, BİR YIL SONRASI
Gamze Mehmethan, sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflara şu notu düştü:”Çekim yaptığımız bu evi tamamen kapatmışlardı. Duvarından atlayıp girdim içeri. Anılarımızı yaşamaya hiç bir şey engel değil. Bir yıl öncesi/ bir yıl sonrası…

YENİ EVLİYDİ
Fatih Mehmethan, 27 Ocak 2018’de Afrin’de şehit düşmüştü. Şehit düştüğünde eşiyle evliliklerinin daha ilk aylarını yaşıyorlardı.

ŞEHİT EŞİNİ ASKERİ ÜNİFORMAYLA KARŞILAMIŞTI

Konvoy eşliğinde Üsküdar Karacaahmet Mezarlığı’nın gasilhanesine getirilen şehidi, 4 aylık eşi Gamze Mehmethan giydiği askeri üniforma ile karşılamış ve “Kalk da bana gel.” diye seslenmişti.

GÖZYAŞLARINA BOĞULMUŞTU
Gamze Mehmethan, bu sözlerin ardından eşinin tabutunun başında gözyaşlarına boğuldu.> Yeni Meram >Güncel > Afrin şehidinin eşinden yürek yakan fotoğraf paylaşımı
HABER YORUMLARI