kapat
Ruşeym Torku

Adese’den Yeni Market

  • Giriş Tarihi: 3.06.2013 9:35
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
Adese’den Yeni Market

Adese, baştan aşağı yenilediği Üniversite Toki ve Süleymaniye mağazalarının açılışından bir hafta sonra, Karatay’da yeni bir marketi müşterilerinin hizmetine sundu.

Son dönemlerde özellikle Konya ve Ankara’da açılışlar yapan Adese, bu kez Konya’nın merkez Karatay ilçesindeki Kumköprü şubesini müşterilerinin hizmetine sundu. Kumköprü Adese marketinin açılış kurdelesini Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Karatay Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Baran, İttifak Holding Başkan Vekili Fahri Akay ve İttifak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Körpe ile birlikte kesen Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben, açılışa ilgi gösteren semt halkına teşekkür ederek, Konya’nın bir değeri olan Adese’nin Konya halkına daha çok şubeyle hizmet vermekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Adese’nin Konya Küçük Kumköprü Caddesi üzerindeki marketi, diğer tüm Adese’lerde geçerli olan kampanyalara ek olarak özel indirimlerle hizmet açıldı. Kumköprü Adese’de gıdadan temizlik ürünlerine, sebze-meyve ürünlerinden et ürünlerine, zücaciyeden konfeksiyona kadar 6500 çeşit ürün yer alıyor. Kumköprü Adese, 700 metrekare alanda 3 kasa ve 20 çalışanı ile 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Adese’den Yeni Market
HABER YORUMLARI