Torku Jelifest

Adem Bulut İnşaat’tan çalışanlarına ve Konya halkına teşekkür

  • Giriş Tarihi: 22.10.2020 15:02
  • Güncelleme Tarihi: 15:02
Adem Bulut İnşaat’tan çalışanlarına ve Konya halkına teşekkür

Adem Bulut İnşaat ülkemizin ve Dünya’nın içinde olduğu ekonomik gerilimlere rağmen şehrine ve ülkesine katkı sağlamaya devam ediyor.

İnşaat sektöründe güvenin ve kalitenin vazgeçilmez markaları arasında yer alan Adem Bulut İnşaat, her projesinde tekniğini ve teknolojisini bir adım öne taşıyor, kendi tarzını taşıyan konut projelerinde insanı ve aileyi temel alarak birbirinden güzel projeleri sahipleriyle buluşturuyor. Yılların tecrübesi ve gücü ile her işini başarıyla tamamlayan Adem Bulut İnşaat, kazandığı güven unsurunu en büyük sermayesi olarak sahipleniyor.

Adapark Konakları, Yazır mahallesinde Adem Bulut İnşaat tarafından tasarlanan yeni bir yaşam alanı. Geçtiğimiz aylarda inşası tamamen biten ve anahtar teslimleri yapılan bu yeni yaşam konseptinde hayat tüm enerjisiyle başladı. Çevresel avantajları, sosyal alanları, Kapalı ve açık otoparkları, spor sahaları, temiz hava sahası ve son derece yüksek malzeme ve işçilik kalitesiyle sahiplerini mutlu ederken konut sahibi olmak isteyenlerin de hayallerini süslüyor.

Her yeni projesinde kalite standartlarını daha da yükselten, daha yeni teknoloji ve malzeme seçimiyle daha yüksek tasarım gücünü hedefleyen ve başaran Adem Bulut İnşaat, şehrine ve hemşehrilerine verdiği hizmetten gurur duyuyor ve işine olan aşkını aldığı takdir ve beğeniyle perçinleyerek yoluna devam ediyor.> Yeni Meram >Güncel > Adem Bulut İnşaat’tan çalışanlarına ve Konya halkına teşekkür
HABER YORUMLARI