Torku Jelifest

Aday adayı başından vurulmuş halde bulundu

  • Giriş Tarihi: 8.04.2015 1:38
  • Güncelleme Tarihi: 1:50
Aday adayı başından vurulmuş halde bulundu

İşadamı ve AK Parti Bingöl milletvekili aday adayı Celal Ayrancı, kaldığı otel odasında başından vurulmuş halde bulundu.

Mutlu Akü

İşadamı ve AK Parti Bingöl milletvekili aday adayı Celal Ayrancı, kaldığı otel odasında başından vurulmuş halde bulundu.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Atatürk Bulvarı’ndaki otelde silah sesi üzerine, Celal Ayrancı’nın kaldığı odaya giden görevliler, kilitli kapıyı kırarak içeri girdi. Görevliler, Ayrancı’yı başından vurulmuş halde buldu. Evli ve iki çocuk babası, 35 yaşındaki Ayrancı’nın cenazesi, incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumuna götürüldü.

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz da olayın gerçekleştiği otele gelerek yetkililerden bilgi aldı. Otelden ayrılırken basın mensuplarına açıklama yapan Yılmaz, “Henüz sıcak bir olay. Gerekli incelemeleri güvenlik güçlerimiz, savcılığımız yapıyor. Hepimizi hakikaten şok eden bir hadise” ifadesini kullandı.

İlgili kurumlardan gerekli açıklamaların yapılacağını ifade eden Yılmaz, Ayrancı’ya Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır diledi.

 

aday-adayi-basindan-vurulmus-halde-bulundu-2

 

Ayrancı’nın AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunun hatırlatılması ve “milletvekili aday listesine giremediği için intihar ettiği” iddiasının gündeme geldiğinin belirtilmesi üzerine Yılmaz, “Bilemiyoruz. Bu iddialar olabilir ama soruşturmalar sonuçlanınca daha sağlıklı açıklama olacaktır” diye konuştu.> Yeni Meram >Türkiye > Aday adayı başından vurulmuş halde bulundu
HABER YORUMLARI