Torku Jelifest

Adana Demirspor’dan SMS kampanyası

  • Giriş Tarihi: 12.11.2015 20:14
  • Güncelleme Tarihi: 20:14
Adana Demirspor’dan SMS kampanyası

Adana Demirspor, kulübe sürekli gelir sağlamak için "mesajın gol olsun" sloganıyla SMS kampanyası başlattı.

Mutlu Akü

PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor, kulübe sürekli gelir sağlamak için “mesajın gol olsun” sloganıyla SMS kampanyası başlattı.

Kampanyanın tanıtımı, Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda, kulübün genel koordinatörü Ali Yücel tarafından yapıldı.

Yücel, kulübün kurumsallaşma süreciyle ilgili bilgi vererek, “mesajın gol olsun” sloganıyla hazırlanan SMS kampanyasının kendilerine büyük katkı sağlayacağını ifade etti.

Taraftarların, “ADS” yazıp 1940’a mesaj yollamaları halinde faturalarına 5 lira yansıyacağını, bunun 4 lirasının kulübe katkı olarak kalacağını bildirdi.

Kulübün saygınlığını arttırmak için çalıştıklarını belirten Adana Demirspor Başkanı Sedat Sözlü şunları kaydetti:

“Dünyada kulübümüzün saygınlığını arttırmak için çalışıyoruz. Hep beraber el ele vererek, bu kulübü hak ettiği yere getireceğiz. Passolig kart sayımız biz geldiğimizde 23 bin civarındaydı, şu anda 40 bine doğru ilerliyor. Bu konuda da çalışıyoruz. Bu süreç çok önemli. Lütfen bizden desteğinizi esirgemeyin. Bu takım eninde sonunda, 21 yıl sonra da olsa hedefine ulaşacak.”> Yeni Meram >Spor > Adana Demirspor’dan SMS kampanyası
HABER YORUMLARI