Torku Jelifest

Acun Ilıcalı’dan flaş karar! Survivor’dan diskalifiye edildi…

  • Giriş Tarihi: 15.04.2016 23:36
  • Güncelleme Tarihi: 23:36
Acun Ilıcalı’dan flaş karar! Survivor’dan diskalifiye edildi…

Survivor'da geçtiğimiz hafta eleme konseyinde şok bir açıklama yapılmış ve Semih ve Zafer'in kavga etmiş oluşu ada konseyine damga vurmuştu. Acun Ilıcalı, Zafer'in davranışlarının ada güvenliğini tehdit ettiği ve risk gördükleri için Zafer'in Survivor'dan diskalifiye edildiğini açıkladı.

Survivor‘da Zafer ve Semih’in durumu netlik kazandı. Acun Ilıcalı Survivor yeni bölüm konseyinde Semih ile kavga eden Zafer’in diskalifiye edildiğini açıkladı. Acun Ilıcalı Zafer’in diskalifiye ediliş nedenini ada güvenliğini tehdit ettiği gerekçesiyle açıkladı.

Acun Ilıcalı daha sonra Zafer ve Semih arasında yaşanan kavganın görüntülerini yayınlandı. Görüntülerde Zafer ve Semih arasında şiddetli bir kavganın yaşandığı görüldü. Zafer’in, Semih’e küfür etmesi de görüntülere yansıdı.

SURVİVOR’DA GEÇEN HAFTA NELER YAŞANMIŞTI!

Survivor adasında Semih ve Zafer’i diskalifiye olmanın eşiğine getiren kavga salı günü eleme konseyine 2 saat kala patlak vermiş. İddialara göre kavga sırasında Zafer Mete üstüne yürüyen Semih Öztürk’ün boğazını sıkmış. Survivor dedikodularına göre Semih ve Zafer kavgası şöyle olmuş;

Dolma ödülü kaybedilip adaya dönüldüğünde Zafer ve Semih arasında laf atışması başlamış. Semih Öztürk’ün ‘zayıfsın eleneceksin’ göndermelerine Zafer de karşılık vermiş. Bu sırada ikili arasındaki sözlü atışma giderek daha alevlenmiş. O anda Zafer sinirlerine hakim olamayıp elindeki hindistan cevizini Semih Öztürk’e fırlatmış. Semih Öztürk de Zafer Mete’nin üstüne yürümüş. Zafer de kendisine saldıran Semih Öztürk’ün gırlağına sarılmış. Serkay ve Efecan son anda araya girmişler ve daha vahim şeyler olmadan ikiliyi ayırmışlar. Tabi ki bu konuşulanlar tamamen tahminden ibaret, adada tam olarak ne yaşandığı bilinmese de bu akşam kavga görüntülerinin en azından bir kısmını izleyici ile paylaşılacaktır fikri hakim.> Yeni Meram >Magazin > Acun Ilıcalı’dan flaş karar! Survivor’dan diskalifiye edildi…
HABER YORUMLARI