YAZARLAR

– “Zırh kuşanıp kılıç takmak, adamı şövalye yapmaz.”

* * *

MESUT Bakkal…

Reha Kapsal söylentileri…

“Şimdilik” rafa kalktı.

Çünkü “bizim Ali”…..

Manisa’ya 3’lük attı.

Son 5 dakikada alınmışken.

Hani şu İvan varken….

Yedeklerde bekleyen.

Ve Doğan ipten kurtuldu!

TSYD Başkanımız Recep Çınar, maç oynanırken ve Manisa bastırırken, “abi biz bu maçı alacağız”; Tatlıcak Tesisleri Müdürümüz Ahmet Eser, “son dakikada bir gol atıp kazanacağız” diye ısrarla 4’er 5’er kez söylediler. Orhan Berk ağabeyle Sabit Horasan sessiz kalırken Ahmet Dalkıran dostumuz ve TSYD müstecirimiz Mehmet Karabağ ikilisi sesli olarak “Allahu ekber… Allahu ekber” diyerek birlikte dua etmekteydiler.

Her ne kadar teknik patron beraberliği razı bir oyun sergilerken, “Allah verdi iki göz” hesabı, pazar günü hasta yatağımızdan hafiften doğrulduk. Konyaspor’un en kritik dönemde böyle bir galibiyete ihtiyacı vardı….

Ve “Ali”mizle kan bulduk.

* * *

BAŞKAN Bahattin Karapınar, “Konyaspor’un kötü gitmesini isteyenler tarafından yönlendirilen bir grup” bulunduğunu iddia ediyor ve bu tür art niyete sahip kişilerin amaçlarına ulaşmalarına izin vermeyeceklerini belirtiyor.

İşte böyle vahim bir iddia.

Kim bunlar? Hangi grup?

Karapınar açıklamalıdır. Çünkü, başkaları zan altında bırakılmamalıdır. Sonuçta, doğru ise eller dışarıdan, biz içeriden yiyip bitiriyoruz biricik sevdalımızı.

Hani “barışın, sevginin, kardeşliğin başkentiydik?”

Böyle mi olunur başkentlik?

Bakın beyler!..

Bu işin şakası yok.

Bu iş oyuncak değil.

Kimler olursa olsun, unvanlarına ne denirse densin, herkes haddini bilsin.

Oynanan Konya’nın kaderidir.

Oynayamazlar…

“Son pişmanlık fayda vermez” demiş atalarımız. Hepimiz birleşerek, asıl şimdi “nasıl kurtuluruz?”un hesaplarını yapmalıyız.

Bizden dost uyarısı:

Aklı başa alma zamanı.

“Keşke.. Keşke..” demeden.

Yani, iş işten geçmeden…

> Yeni Meram >Yazarlar > Açıkla Karapınar
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Meram'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ MERAM veya yenimeram.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.