Torku Jelifest

Acı tesadüf! Oğlunun öldüğü kaza yerinde temizlik yapan baba

  • Giriş Tarihi: 5.12.2019 19:56
  • Güncelleme Tarihi: 0:57
Acı tesadüf! Oğlunun öldüğü kaza yerinde temizlik yapan baba

Kütahya’da sürücüsünün kontrolünden çıkarak yol ortasındaki ağaca ve aydınlatma direğine çarpan otomobilde 2 arkadaşıyla birlikte hayatını kaybeden Muhammed Harman'ın, belediyede çalışan babası Enver Harman, kaza yerindeki temizlik çalışmalarına katıldı. Baba, polisin söylediği ismi duyunca hayatının en acı anını yaşadı.

Kaza, dün saat 07.30 sıralarında Afyonkarahisar Karayolu’nun 3’üncü kilometresinde meydana geldi. Mustafa Koç yönetimindeki 43 APP 021 plakalı otomobil, Sporkent Kavşağı’nda kontrolden çıkıp, refüje çıktı. Takla atan otomobil önce ağaca, ardından da aydınlatma direğine çarparak, durdu. Kazada Muhammed Harman ve Semih Aslan olay yerinde, Mustafa Deniz ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

TEMİZLİK YAPTIĞI SIRADA, OĞLU CENAZE ARACINA KONULDU

Ölenlerden Muhammed Harman’ın Kütahya Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde işçi olarak çalışan babası Enver Harman’ın, oğlunun ölümünden habersiz, kaza yerinde yapılan temizlik çalışmasında görev aldığı ortaya çıktı. Baba Harman, kaza yapan otomobilin çevresindeki ağacı motorlu testere ile keserken, üzerileri örtülü olduğu için görmediği oğlu ve arkadaşı Semih Aslan’ın cansız bedenleri cenaze aracına konuldu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Güncel > Acı tesadüf! Oğlunun öldüğü kaza yerinde temizlik yapan baba
HABER YORUMLARI