Torku Jelifest

Abdullah Ağralı seçim çalışmalarını sürdürüyor

  • Giriş Tarihi: 25.10.2015 15:45
  • Güncelleme Tarihi: 15:45
Abdullah Ağralı seçim çalışmalarını sürdürüyor

Ak Parti Konya Milletvekili Adayı Abdullah Ağralı, seçim çalışmalarını Cihanbeyli’nin Yeniceoba ve Bulduk Mahallelerinde sürdürdü

Ak Parti Konya Milletvekili Adayı Abdullah Ağralı, seçim çalışmalarını Cihanbeyli’nin Yeniceoba ve Bulduk Mahallelerinde sürdürdü.

Ağralı’ya, Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, Ak Parti Cihanbeyli İlçe Başkanı Serdar Karaburun, Belediye Meclis üyeleri ve yöneticileri eşlik etti.

Cihanbeyli Belediyesi’nin çalışmalarını inceleyen Ağralı, Cihanbeyli Belediyesi’nin mahallelerde yaptığı çalışmaları yerinde inceleme imkanı bulduklarını söyledi.

Ak Parti ve Cihanbeyli Belediyesi’nin bütün mahallelerde bütün birimleri ve ekipleri ile çalışmaya devam ettiğini vurgulayan Ağralı,  ”Saha çalışmalarımız da vatandaşlarımız tarafından büyük takdir görüyoruz. Biz inanıyoruz ki 1 Kasım seçimleri inşallah ülkemiz için Türkiyemizin birlik, beraberliğinin ve huzurun sağlanması açısından hayırlı bir seçim olacak” dedi.

Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale ise Cihanbeyli’nin Türkiye’nin en büyük yüz ölçümüne sahip ilçesi olmasını hiç bir zaman dezavantaj olarak görmediklerini belirtti.

20 Noktada aktif şekilde çalışmaların devam ettiğine dikkati çeken Kale, ”Gerçekten bu ilçe belediyesinin gücünün çok üstünde bir hizmet. Biz bu gücü partimizden, vekillerimizden ve teşkilatlarımızdan alıyoruz. Tek ruh, tek düşünce ve tek beden konumunda hareket ediyoruz. Birlik ve beraberlikte başarıyı getiriyor. Vatandaşlarımızın birlik, beraberlik ve huzur adına 1 Kasım’daki seçimde sağduyulu olarak sandığın başına gideceklerine inanıyorum” diye konuştu.> Yeni Meram >Konya > Abdullah Ağralı seçim çalışmalarını sürdürüyor
HABER YORUMLARI