Torku Jelifest

46 Yok Olan Dizisi Oyuncu Kadrosu

  • Giriş Tarihi: 4.04.2016 16:18
  • Güncelleme Tarihi: 16:18
46 Yok Olan Dizisi Oyuncu Kadrosu

STAR TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan 46 Yok olan dizisi 2.bölümü ile pazar akşamı ekranlara geldi. Star TV'nin yeni dizisi 46 oyuncu kadrosunda kimler var?

STAR TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan 46 Yok olan dizisi 2.bölümü ile pazar akşamı ekranlara geldi. Star TV’nin yeni dizisi 46 oyuncu kadrosuyla bir anda patlama yaparak hızlı bir giriş yapan dizide, önemli oyuncular yer alıyor. Başı ise Behzat Ç. karakteri ile ünlenen Erdal Beşikçioğlu çekiyor.

46-yok-olan-dizisi-oyuncu-kadrosu-2

Murat (Erdal Beşikçioğlu)

Dizide ünlü bir profösörü canlandıracak ve 5 yıldır komada olan çok hasta kardeşini iyileştirmek için çözümler arayan ve tüm hayatını kardeşini iyileştirmeye adamış bir abi olarak karşımıza çıkıyor. 5 ocak 1970 Ankara doğumlu Erdal Beşikçioğlu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun olmuştur. Elvin Beşikçioğlu ile evliliği bulunmaktadır. Bir kızı ve bir oğlu bulunmaktadır.

 

46-yok-olan-dizisi-oyuncu-kadrosu-4

Selin (Yasemin Allen)

10 Temmuz 1989 Londra doğumlu genç oyuncu Yasemin Allen 46 dizisinde, Yasemin Allen dizide ünlü profösörün komada olan kız kardeşini canlandırıyor.

 

46-yok-olan-dizisi-oyuncu-kadrosu-3

Salim (Berkan Şal)

1 Ocak 1969; Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü mezunudur. Tiyatro mezunu olmasına rağmen oyunculuk yapmayan Berkan Şal yıllarca Ankara’nın çeşitli mekanlarında ses yönetmeni, DJ ve işletmeci olarak bulundu. Ekranlara ilk olarak Behzat Ç. isimli polisiye dizisinde Akbaba rolüyle merhaba dedi. 15 Eylül 2014 tarihinde başlayan “Reaksiyon” adlı dizide Tayfun (Ceset) rolüyle ekrana gelmiştir.Onur Erbaş’ın nefes al klibinde oynamıştır.

 

46-yok-olan-dizisi-oyuncu-kadrosu-5

Ceyla (Melis Birkan)

1982 doğumlu 33 yaşındaki yetenekli oyuncu Issız Adam dizisindeki başrol oyunculuğu ve Leyla İle Mecnun dizisindeki Leyla karakteri ile tanınmaktadır. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

 

46-yok-olan-dizisi-oyuncu-kadrosu-6

Doğan (Saygın Soysal)

1982 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları bölümünden mezun olmuştur. Hatırla Sevgili, Bu Kalp Seni Unutur Mu, Muhteşem Yüzyıl’da oynadı.

 

46-yok-olan-dizisi-oyuncu-kadrosu-7

Ezo (Ayça Eren)

1986 Aydın’da dünyaya geldi. Ayça Eren, Türk oyuncu ve fotoğraf sanatçısı. Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. Fotoğrafçılıkla uğraşmaktadır. Behzat Ç. dizisine katılmasına da fotoğrafçılık yapması vesile olmuştur.

 

46-yok-olan-dizisi-oyuncu-kadrosu-8

Ferit (Metin Belgin)

Metin Belgin 14 Şubat 1957 Bursa doğumlu oyuncu, yönetmen, senarist. 1977’de Ankara Devlet Konservatuvarı, Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu ve Bursa Devlet Tiyatrosu kadrosuna katıldı. 1979’dan beri İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda oyuncu ve yönetmen olarak çalışıyor.

46-yok-olan-dizisi-oyuncu-kadrosu-9

Sude (Selin Uludoğan)

Selin Uludoğan dizi sektörünün yeni ekran yüzüdür. Yepyeni bir oyuncu olan Selin Uludoğan ilk ekran projesi olarak 46 Yok Olan isimli dizide kendisine yer bulmuştur.> Yeni Meram >Magazin > 46 Yok Olan Dizisi Oyuncu Kadrosu
HABER YORUMLARI