kapat
Ruşeym Torku

2. rakip Telstar

  • Giriş Tarihi: 7.01.2013 23:25
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
2. rakip Telstar

Kamptaki ilk hazırlık maçını Adana Demirspor ile oynayan yeşil-beyazlılar rakibine 1-0 yenilirken, yeni transfer Murat Akın beğenildi. Torku Konya yarın Hollanda ekibiyle karşılaşacak.

TORKU Konyaspor’da Antalya kampı hazırlık maçları ve yoğun antrenmanlarla devam ediyor. Dört günlük antrenmandan sonra ilk hazırlık maçına Pazar akşamı Adana Demirspor ile oynanan karşılaşmayla çıkan Kartallar, tek golle yenilmelerine rağmen mücadeleci futbolla dikkat çekti ve ilerisi için ümit verdi.. Adana Demirspor maçının ardından çalışmalara ara vermeyen yeşil-beyazlılar, dün tek çalışma yaptı. Yeni transfer Murat Akın’ın iyi bir görüntü verdiği karşılaşmada denenmek için kampa katılan Nijeryalı Ortega Deniran ise beğenilmedi.

TORKU Konyaspor, Antalya kampında ikinci hazırlık maçını 9 Ocak Çarşamba günü Hollanda 2. lig ekiplerinden Telstar ile oynayacak. Kartallar, 11 Ocak Cuma günü ise, yine Hollanda 2. liginden Fortuna Sittard ile karşılaşacak. Torku Konyaspor’un, Antalya kampında 13 veya 14 Ocak tarihinde oynaması planlanan hazırlık maçı ise hava koşullarına göre belli olacak. O tarihlerde Konya’da kar olmaması halinde takım 13 Ocak’ta Konya’ya dönerek B:uca maçı hazırlıklarını burada sürdürecek. Konya’da kar olması halinde ise kamp muhtemelen 19 Ocak Cumartesi gününe kadar uzatılacak. Bu koşullarda bir maçın oynanması daha gündeme gelebilecek..


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > 2. rakip Telstar
HABER YORUMLARI